דמארי לא בסגל לב"ש. אביטן תירגל 3 בלמים

אופטימיות בהפועל ת"א: "אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה". ג'ראפי יחזור?

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  23.09.19 - 12:35
תחילת כתבה

על רקע ההצעה של הבעלים להאריך את חוזהו של ניסו אביטן בשנתיים נוספות, הפועל ת"א תצא הערב (שני) למשחק חוץ קשה בטרנר, כשהיא עדיין מחפשת ניצחון ליגה ראשון. "ברור לכולם כמה המשחק הזה חשוב, בעיקר בעקבות התוצאות הלא טובות עד עכשיו, אבל למרות איך שנראנו אנחנו עדיין מאמינים שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה אחרת".

באימון המסכם אביטן תירגל מערך של שלושה בלמים: אוראל דגני, רז שלמה ומרווין פירסמן, כשעידן כהן הוצב בימין ודני גרופר בשמאל. בדיוק עם חוליית ההגנה הזו פתח המאמן במחזור הראשון מול מכבי נתניה, אך ביצע חילוף מוקדם.

סטפן ספירובסקי, שקיבל שבחים על משחקו הראשון באדום, תורגל בקישור יחד עם ניר לקס ועמנואל בואטנג. מאור בוזגלו, שהודה כי זה לא עוד משחק עבורו למרות שעבר זמן רב מאז שיחק בב"ש, יפתח מקדימה יחד עם שחר הירש ככל הנראה. דמבה קמארה, החלוץ הגינאי, שהצטרף ביום האחרון של חלון העברות, תורגל לסירוגין, אך עושה רושם שיתחיל את המשחק על הספסל. עומר דמארי נופה מהסגל למשחק מסיבות מקצועיות.

בעמדת השוער, יואב ג'ראפי, שפרק את האצבע בכף ידו, אמנם ערך אתמול אימון מלא, אך בקבוצה החליטו שלא לתת לו לשחק כדי לא לסכן אותו, בעיקר מהחשש לפציעה חוזרת. מי שיקבל את אפודת השוער ראשון הוא השוער המחליף, אריק ינקו.

הרכב משוער: אריק ינקו, עידן כהן, אוראל דגני, רז שלמה, מרווין פירסמן, דני גרופר, סטפן ספירובסקי, ניר לקס, עמנואל באוטנג, מאור בוזגלו ושחר הירש (דמבה קמארה).