פפיר בצוות השיפוט למשחק הבא של הפועל ת"א

אחרי שאיציק ניסנוב ביקר, השופט ישתתף גם מול בני יהודה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.09.19 - 08:57
תחילת כתבה

שיא האבסורד. כמה שעות אחרי שאחד מבעלי הפועל תל אביב, איציק ניסנוב תקף את השופט ארז פפיר (שלא בצדק, לטענת איגוד השופטים) על ההחלטה לפסול שער נגד הפועל באר שבע בטענה לנגיעת יד, אותו פפיר שובץ להיות השופט הרביעי במשחק של הפועל ת"א נגד בני יהודה בשבת. לפי השיבוץ שפורסם עושה רושם שלא הושקעה יותר מדי מחשבה.

אם זה לא מספיק, אלי חכמון, שסיים עונש השעייה מליגת העל אחרי שקיפח את הפועל קריית שמונה במחזור הראשון בהפסד שלה לבני יהודה, שובץ לנהל את המשחק בני יהודה מול הפועל ת"א.

רועי ריינשרייבר שינהל מחר את משחק הליגה בין מכבי חיפה למכבי נתניה, שובץ להיות השופט הרביעי יום למחרת בדרבי של פ"ת, אותו ישפוט אוראל גרינפלד. "על פי הנוהל, תפקיד השופט הרביעי להחליף במידת הצורך את השופט הראשי אם הוא חלילה נפצע, אז איך שמים שופט ששפט יום קודם לכן כשופט רביעי. איפה החשיבה? ", אמרו שופטים. אגב רינשרייבר הוא לא היחיד ששובץ להיות שופץ רביעי יממה אחרי שינהל משחק אלא גם שניר שלוי, דרור כהן וארז זטלמן. "הלכנו עם השיבוצים הרבה שנים אחורה", אמרו כמה שופטים.

לירן ליאני שובץ לנהל את המשחק המרכזי בין בית"ר ירושלים למכבי תל אביב. זיו אדלר ישפוט במשחק בין הפועל חדרה להפועל ק"ש. אוהד אסולין ישפוט בטרנר במשחק בין הפועל ב"ש להפועל רעננה ודוד פוקסמן, שיקבל בקרוב תג בינלאומי, ישפוט במשחק בין מ.ס אשדוד להפועל חיפה. בין לבין, בחמישי, יגאל פריד ייצא לטורניר U17 בשבדיה יחד עם הקוון הבינלאומי עדי תום.