אביטן ביקש להשהות את נושא הארכת החוזה

בשל מצבה של הפועל ת"א בטבלה, המאמן רוצה להתרכז בכדורגל. ג'ראפי בספק לבני יהודה. מכתב התראה נשלח לאיציק ניסנוב מההתאחדות

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.09.19 - 11:08

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בעקבות ההפסד 3:0 להפועל ב"ש והמצב הלא טוב של הקבוצה בטבלה, ניסו אביטן ביקש מהבעלים של הפועל ת"א לא להתעסק בינתיים בהצעה להאריך את חוזהו בשנתיים נוספות. כזכור, ביום שישי פרסמנו לראשונה כי בעלי המועדון העבירו מסר ברור לסוכנו של המאמן אדם קידן, כי הם מעוניינים להציע לו שנתיים נוספות מעבר לשנתיים שעליהן הוא חתום.

תחילה המאמן ביקש לעסוק בעניין רק אחרי המשחק מול הפועל ב"ש, ואתמול החליט אביטן להשהות לגמרי את הנושא ובישר על כך לבעלים. "ניסו רוצה להתרכז אך ורק בכדורגל עכשיו וזה הגיוני" אמרו בחודורוב. חשוב להדגיש כי אביטן הבהיר כבר כמה וכמה פעמים שהוא חזק והוא לא מתכוון להישבר מהמצב של הקבוצה.

בתוך כך, האדומים יפגשו בשבת את בני יהודה בדרבי הקטן של ת"א ובצוות המקצועי שוקלים אילו שינויים לבצע בהרכב על מנת שהקבוצה תיראה אחרת. ייתכן כי איעד אבו עביד יפתח ב-11 במקומו של עידן כהן. יואב ג'ראפי שפרק את האצבע בכף ידו עדיין בספק. הצות הרפואי הנחה את השוער לנוח במשך שבועיים ועל כן השתתפותו במשחק גבולית. החלטה סופית תתקבל סמוך למשחק.

בנושא אחר, יו"ר איגוד השופטים, רונית תירוש, פנתה אתמול לתובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף, בבקשה לבחון את הדברים שהשמיע איציק ניסנוב, אחד מהבעלים של הפועל ת"א, כנגד השופט ארז פפיר ואיגוד השופטים בעקבות ההפסד להפועל באר שבע.

לאחר שבחן את הנושא, החליט עו"ד רשף לשלוח מכתב התראה לניסנוב. "בריאיון אשר הענקת לאחד מאתרי הספורט (ערוץ הספורט) התבטאת בחריפות ובאופן שאינו ראוי ואינו מכבד את שופט המשחק והשופטים בכלל, וכן את ההתאחדות ומוסדותיה. כפעיל בענף אשר חשיבות המותג נהירה וברורה לו, מצופה לעשות חושבים לפני שחרור הצהרות אשר פוגעות בענף, בעוסקים בו ובתדמיתו הכללית בעיני הציבור.

אדגיש כי מלבד הנזק התדמיתי לענף חלק מהתבטאויותיך מהוות גם עבירה משמעתית. בזו הפעם, החלטתי להמנע מהעמדה לדין אך אבקשך, כמי שיש אפקט ציבורי להתבטאויותיו, להמנע מכך בעתיד".

בתוך כך, אנשי המועדון השתתפו היום בהרמת כוסית לכבוד ראש השנה, בנוכחות הבעלים ונותני החסות. הבעלים זאב גרינברג אמר: "אני רוצה לאחל לכולם שנה טובה וחג שמח. נכון שהתוצאות כרגע לא משביעות רצון, אבל אני בוחר תמיד להסתכל על רוב הכוס המלאה. לפני שלוש שנים המועדון היה בבור עמוק - והיום אנחנו מרימים כוסית במועדון מפואר, מחלקת נוער משגשגת, 10,000 אוהדים שמגיעים לכל משחק באצטדיון חדש - ואני רואה בכך הצלחה גדולה. תרימו את הראש ותהיו גאים להיות חלק ממשפחת הפועל תל אביב. אני בטוח שהתוצאות עוד יגיעו, זה רק עניין של זמן".

המאמן ניסו אביטן הוסיף: "בפרוס השנה החדשה, אני מאחל לכולנו לצאת לדרך חדשה. מבחינתי זה רגע מרגש להיות פה בטקס ראש השנה. אני מקווה להיות כאן גם בשנים הקרובות ולחגוג עם המועדון עוד הרבה חגים והישגים".