צפו: המחאה נמשכה, הקהל התנפל על ניסנוב

בעלי הפועל ת"א אמר אחרי ה-1:1: "מקופחים בכל משחק"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  28.09.19 - 22:10
תחילת כתבה

הפועל תל אביב עדיין ללא ניצחון. זו השורה התחתונה גם אחרי המשחק הערב (שבת), כשהאדומים של ניסו אביטן סיימו בתיקו 1:1 עם בני יהודה בבלומפילד, במסגרת המחזור החמישי. הפועל נקלעה לפיגור מפנדל של דור ג'אן, אבל במחצית השנייה הצליחה להשוות עם שער של אור אינברום, ולהציל בכל זאת נקודה שלישית העונה בליגה.

למרות איבוד הנקודות, מה שתפס את אור הזרקורים שוב היה יחסי הניסנובים והאוהדים. מיד בסיום המשחק, מחאת הקהל קמה לתחייה ושרון ניסנוב היה זה ששילם את המחיר, כשמאות אוהדים התנפלו על רכבו ושרו שירי מחאה כנגד ההנהלה. ניסנוב הזדקק לאבטחה שליוותה אותו לכיוון היציאה.

קודם לכן, שרון ניסנוב התייצב מול המיקרופונים כדי להסביר את מצב הקבוצה: "אני חושב שאנחנו משחקים טוב ועושים את המקסימום, נראינו טוב יותר מהיריבה והגיע לנו לנצח. הניצחון יבוא בקרוב. אני מבין את הקהל, יש לנו את האוהדים הכי נאמנים בארץ, גם בתקופות פחות טובות. הקהל יודע שאנחנו עושים את המקסימום, הם יודעים שהפועל תהיה הטובה ביותר שאנחנו יכולים".

גם שרון ניסנוב לא הסתיר את הכעס על אלי חכמון: "זה טבעי לכעוס, כל אחד במקומנו היה כועס. חכמון שופט טוב ואני מאחל לו בהצלחה, אבל מתחילת השנה קופחנו בכל המשחקים. אני מקווה שזה יתקזז והשופטים יהיו גם לטובתנו".

"חד משמעית היינו שווים הרבה יותר", הוסיף ניסו אביטן ותיאר את התחושות בסיום המשחק. "בעיקר במחצית השנייה, הייתה קבוצה אחת על המגרש. לצערי רק הצלחנו לחזור למשחק ולא הפכנו השכלנו לנצח. אנחנו עושים הרבה דברים טוב, רק לא שמים את הכדור ברשת. היו לנו מצבים טובים, אבל הכל הולך לנו קשה השנה. עם כל התסכול, אני מסתכל על חצי הכוס המלאה, היה פה כדורגל".

על הפנדל שנשרק לבני יהודה הוסיף המאמן: "הכי קל להאשים אחרים, אבל אני לא נוהג לעשות זאת. אנחנו צריכים לעשות את העבודה על המגרש למרות שלפעמים השריקות לא מוצאות חן בעינינו. ננשך שפתיים ונמשיך הלאה. בני יהודה קבוצה מצוינת והייתה קבוצה אחת על המגרש ברוב דקות המשחק, יש לנו יכולת ואמונה, רק חסר תוצאות. אני מאמין בסגל שלי".

גם בצד השני לא הסתירו את האכזבה. יוסי אבוקסיס אמר בסיום: "מאוד מאוכזב מהשחקנים ומהיכולת שלהם. יש שחקנים ששיחקו טוב, אבל הרוב מראים יכולת חלשה מאוד מבחינה התקפית. אחרי שהובלנו במחצית היינו צריכים להיות חכמים, היינו יכולים לתפוס אותם חשופים כי הם תקפו עם הרבה שחקנים. היה מתסכל לראות מתפרצת שמסתיימת תמיד במסירה לא טובה. אם זה ימשיך ככה, ננסה שחקנים אחרים, אין מה לעשות. בסופו של יום, למרות שהפועל לא מרשימה, תיקו מולם בבלומפילד זה אף פעם אסון לבני יהודה".