"תודה למקללים": עומרי אלטמן בפוסט נוקב

קשר הפועל ת"א על הביקורות: "תקופה שתשפר אותי כשחקן"

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.10.19 - 17:16
תחילת כתבה

עומרי אלטמן חזר הקיץ לקדנציה שנייה בהפועל תל אביב אחרי שנתיים בפנאתינייקוס, והיה אמור להיות אחד מאלה שיובילו את האדומים לעונה טובה יותר ביחס לזו שהסתיימה. עד כה, התוצאות לא תואמות את הציפיות, גם לא היכולת של הקשר בן ה-25, שהחליט לפרוק את מה שעל ליבו בפוסט נוקב בחשבון האינסטגרם.

"בחרתי לכתוב פה כמה דברים שיושבים לי על הלב בזמן האחרון", פתח אלטמן והמשיך: "ראשית, אני מודע לאכזבה שלכם, האוהדים, מאיתנו כקבוצה וממני אישית בעקבות היכולת מפתיחת העונה. נכון, זה לא המקום שציפיתי שהפועל תל אביב תהיה בו אחרי חמישה מחזורים, וזו כמובן לא היכולת שציפיתי להציג (ביקורת עצמית מאוד גבוהה, לכל המודאגים). אני מודע לגמרי מהציפיות שהיו לכם כאשר החלטתי לחזור".

אלטמן הרחיב: "אני לא בורח ואפילו לא לרגע מהאחריות שיש עליי להנהיג ולהוביל את הקבוצה הזו למקומות הראויים לה, ולכם האוהדים לתת מקום לגאווה ונחת כל שבוע. ככדורגלן אתה חי מתקופות כאלה ואחרות, והתקופה האחרונה היא ללא ספק המאתגרת ביותר שיצא לי לחוות, אך עם זאת, אני יודע שזו תקופה שמעצבת ומשפרת אותי כשחקן וכמקצוען".

אלטמן הדגיש לפני סיום את תחושותיו לגבי המועדון וגם שלח מסר למבקרים: "לגבי הספקות עד כמה אכפת לי וכואב לי המצב, אתם כאוהדים לא כל כך יכולים לראות ולהרגיש את זה, אבל תאמינו לי שאם תשאלו כל בן אדם שעובד בהפועל תל אביב - מאנשי הצוות המקצועי, דרך שחקן הנוער שעולה להתאמן איתנו פעם בשבוע ועד הבעלים עצמם - לכולם תהיה אותה תשובה לגבי האכפתיות והמחויבות שלי כלפי המועדון הכל כך יקר לי. אז תודה לכל אלה שכן תומכים ומרימים גם בתקופה כזו, וכמובן תודה לכל המקללים והמלעיזים - אתם גורמים לי לעבוד קשה יותר כל יום".

כידוע, הפועל תל אביב ערכה עשרה משחקים רשמיים העונה - חמישה בגביע הטוטו וחמישה בליגת העל - וטרם רשמה ניצחון. בליגה, לקבוצה של ניסו אביטן שלוש נקודות בלבד מ-15 אפשריות, כאשר לפני החג סיימה ב-1:1 עם בני יהודה.

View this post on Instagram

שלום לכולם חג שמח ושנה טובה, בחרתי לכתוב פה כמה דברים שיושבים לי על הלב בזמן האחרון. ראשית כל אני מודע לאכזבה שלכם האוהדים מאיתנו כקבוצה וממני אישית על היכולת של פתיחת העונה עד כה. נכון זה לא המקום שציפיתי שהפועל תל אביב תהיה אחרי 5 מחזורים וזו כמובן לא היכולת שציפיתי להציג עד כה במשחקים ( ביקורת עצמית מאוד גבוה לכל המודאגים ). אני מודע לגמרי מהציפיות שהיו לכם כאשר החלטתי לחזור. אני לא בורח ואפילו לא לרגע מהאחריות שיש עליי להנהיג ולהוביל את הקבוצה הזו למקומות הראויים לה , ולכם האוהדים לתת מקום לגאווה ונחת כל שבוע. ככדורגלן אתה חי מתקופות כאלה ואחרות, התקופה האחרונה היא ללא ספק המאתגרת ביותר שיצא לי לחוות , אך עם זאת אני יודע שזו תקופה שמעצבת ומשפרת אותי כשחקן וכמקצוען. לגבי הספק עד כמה אכפת לי וכואב לי המצב אתם כאוהדים לא כל כך יכולים לראות ולהרגיש את זה אבל תאמינו לי שאם תשאלו כל בן אדם שעובד בהפועל תל אביב מהאנשי הצוות המקצועי ושחקן הנוער שעולה להתאמן איתנו פעם בשבוע עד הבעלים עצמם תהיה להם את אותה תשובה לגבי האכפתיות והמחויביות שלי כלפי המועדון הכל כך יקר לי. אז תודה לכל אלה שכן תומכים ומרימים גם בתקופה כזו וכמובן תודה לכל המקללים והמלעיזים אתם גורמים לי לעבוד קשה יותר כל יום. אז לחיי השנה החדשה ואיתה ההתחלות החדשות. אוהב אותכם מאוד ❤️

A post shared by Omri Altman (@omrialtman) on