עצבני: איביץ' התעמת עם אוהד מכבי ת"א

המאמן לאחר ה-0:0 עם חדרה: "מה שאגיד לשחקנים ישאר בינינו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.10.19 - 19:59
תחילת כתבה

אכזבה קשה במכבי תל אביב: שבוע לאחר ה-0:4 הענק על בית"ר ירושלים בטדי, לצהובים היו את כל הכלים כדי להמשיך את התנופה, אבל הקבוצה של ולדימיר איביץ' סיימו רק ב-0:0 הערב (שבת) מול הפועל חדרה בבלומפילד. הצהובים כבשו שער בודד בשלושת משחקי הבית האחרונים שלהם, כשגם הוא (על חשבונה של מכבי חיפה) היה שער עצמי.

התוצאה המאכזבת, השפיעה על הקהל הצהוב וכך נראה, גם על ולדימיר איביץ' שהתעמת עם אחד האוהדים. רגע לפני הירידה לחדר ההלבשה הסרבי ספג צעקות מהיציע ולא נשאר חייב. אחרי עימות קצר, הגיע איש אבטחה שהפריד והראה לו את הדרך לחדר ההלבשה.

"לא שיחקנו טוב היום", הודה איביץ'. "לא הצלחנו לייצר מצבים בשתי המחציות, לקראת הסוף זה קצת השתפר, אבל לא מספיק כדי לנצח. מהמשחק הזה יש לנו הרבה מה ללמוד". בתשובה לשאלה מה יגיד לשחקניו, הוא אמר: "אני אשמור לעצמי את מה שאגיד להם".

"אנחנו עובדים קשה, מנסים ונלחמים עד הסוף, אבל אנחנו חייבים לשפר את היכולת. לא נוכל לחכות ל-20 הדקות האחרונות, אלא להיות צמודים כל המשחק". ובאשר לקהל? "אני מצפה מהם להמשיך איתנו, אנחנו משחקים בשבילם ורוצים לנצח בכל משחק".

מי שייצא מעודד ללא ספק מהמשחק, הוא אורי גוטמן. המאמן הצעיר, שמעמדו הוטל בספק לאחר שרשרת תוצאות לא טובות בתחילת העונה, רשם לעצמו הישג נאה מול הקבוצה החזקה, והרשה לעצמו להתגאות בסיום: "זו נקודה טובה", אמר גוטמן. "באנו למשחק החוץ הכי קשה בליגה, אחרי שמכבי נתנו 0:4 לבית"ר. שמנו למטרה לא לקבל גול ולשחק טוב מנטלית. אנחנו שמחים בסיום".

באשר לשיטת המשחק היחסית שמרנית, הודה גוטמן: "היום פחות יכולנו לצאת קדימה, בגלל היריבה. מכבי קבוצה מאוד חזקה ודומיננטית, והתקפות המעבר פחות הצליחו לנו. היה מאוד קשה, אבל הצלחנו להשיג את הנקודה הזאת ואנחנו שמחים בה".