מתיחות בהפועל חיפה: בן בסט ואראל סופסלו

החלוץ בנתק מהמאמן. קניוק: צריכים להיות יותר רעים בהתקפה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.10.19 - 07:42
תחילת כתבה

הפועל חיפה רשמה אמש (שבת) הפסד ביתי כואב, 3:0 להפועל באר שבע. אחרי פתיחת העונה הטובה, זהו משחק שלישי ברציפות ללא ניצחון לקבוצה של חיים סילבס.

כבר בדקה השישית איבד סילבס את אחד השחקנים המשמעותיים במערך שלו, פרנסיסקו ג'וניור, שנפצע בברכו וייבדק היום. מעבר לכך, קווין טאפוקו, שהועדף על גל אראל, המשיך לאכזב. רבים בקבוצה מאמינים כי אראל היה צריך לקבל את ההזדמנות לפניו, אך המאמן והצוות המקצועי חשבו אחרת. עדן בן בסט אמנם שב לסגל, אך לא שותף. אמרי וולשמן הועדף על פניו כמחליף. השניים, כמובן, לא אהבו את ההחלטה לספסל אותם ומגדיל לעשות החלוץ, שנמצא בנתק עם סילבס מאז המשחק נגד הפועל חדרה.

"זה הפסד מאכזב מאוד, כי לא באמת היינו צריכים להפסיד 3:0", סיכם גידי קניוק,  "נלמד מזה ונמשיך הלאה. ידענו שבאר שבע חזקה בנייחים". ניצחון הבית האחרון של הפועל חיפה בסמי עופר במסגרת הליגה היה לפני כתשעה חודשים. "לא יודע להסביר את זה. אני חושב שאנחנו קבוצה חזקה. אני מאמין שאם נמשיך בדרך שלנו, נוכל להצליח השנה", הוסיף הקשר.

למרות רצף התוצאות השלילי, קניוק לא משדר לחץ: "גם באשדוד נראינו מצוין. אם נמשיך להיות ביחד, נצליח השנה. אני באמת מאמין בזה. חושב שאנחנו צריכים להיות יותר רעים מקדימה. מאמין שזה יתאזן בסוף".