נמני יוסט לעמדת הבלם, עמית כהן מגן ימני

רעננה נאלצת לאלתר מול הפועל ת"א בשל היעדרות מתיאוס

גיל לוין
גיל לוין  06.10.19 - 08:18
תחילת כתבה

אחרי ההפסד המאכזב 1:0 להפועל ב"ש, הפועל רעננה תקווה לשוב ולנצח כשתארח הערב (ראשון, 20:00) את הפועל תל אביב. במועדון מהשרון מבינים היטב את הלחץ בו שרויה הקבוצה של ניסו אביטן, שטרם ניצחה העונה, ומקווים לנצל זאת לטובתם.

"אנחנו מאוכזבים מהתוצאה בשבת האחרונה, אולי בעיקר כי על אף היכולת הטובה שלנו, לא הצלחנו לחזור עם נקודות מבאר שבע", סיפר אסף צור, "מצד שני, יש הרבה נקודות חיוביות בצורה שבה שיחקנו שאנחנו לוקחים אתנו למשחקים הבאים".

על ההכנות למשחק סיפר השוער הצעיר: "עבדנו קשה באימונים במהלך השבוע כדי לבוא ולנצח את הפועל תל אביב. הצוות המקצועי מכין אותנו למשחק ואין ספק שנרצה להמשיך ביכולת הטובה מהמשחק הקודם ולנצח".

מנחם קורצקי יאלץ להסתדר מול הפועל ת"א ללא דויד מתיאוס, שירצה עונש הרחקה לאחר שספג כרטיס אדום שני תוך חודש. מי שיוסט למרכז ההגנה וימלא את מקומו הוא המגן הימני עדי נמני, זאת למרות שהבלם בוגר מחלקת הנוער, שון קלימקין, כשיר ואף הספיק לצבור ניסיון ומחמאות כשנכלל בהרכב במשחקי גביע טוטו.

בשל הסטתו של נמני, עמית כהן יתפוס את עמדת המגן הימני וירדן כהן ישתף פעולה משמאל. יוג'ין אנסה, קייס גאנם ואור דסה ימשיכו להוביל את ההתקפה של קורצקי.

הרכב משוער: אסף צור; עמית כהן, עדי נמני, עידו לוי, ירדן כהן; אביחי ידין, דיוויין נאה, בן בנימין; אור דסה, קייס גאנם ויוג'ין אנסה.