אכזבה בנס ציונה: "השחקנים התרגשו נגד מכבי חיפה"

הכתומים ספגו את ההפסד הגבוה ביותר שלהם עד כה בליגת העל. דוטארי: "הגול הראשון יצר לנו בלאגן"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.10.19 - 10:16
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה רצתה לשחזר את ההישג של הפועל חדרה נגד מכבי תל אביב ולשמור על שער נקי במשחקה אתמול (שבת) נגד מכבי חיפה. היא עמדה במשימה בהצלחה 64 דקות, אך לאחר השער הראשון ההגנה יצאה מריכוז ולבסוף עומרי גלזר, שרשם משחק טוב, הוציא את הכדור מהרשת שלוש פעמים.

עמיר תורג'מן עלה במערך זהיר מאוד. מוסא מאזו כמעט ולא נגע בכדור ושיחק רחוק מאוד מהשער. בנס ציונה ממתינים לשובם של סקו טורה, אופיר מזרחי, דיויד בויסן וסהר לוי, שישבו ביציע. שלושת הראשונים צפויים להיות כשירים למשחק הבא נגד בית"ר ירושלים.

הכתומים הצליחו ליצור מספר מצבים. אחד קורץ במיוחד היה במחצית הראשונה כאשר אלעד שחף נכנס לרחבה, אך במקום למסור למאזו העדיף לבעוט ברגל שמאל ונבלם.

במועדון הופתעו מהחולשה של מספר שחקנים ואמרו: "הם התרגשו ממכבי חיפה ומהקהל שלה. השחקנים רצו, אבל זה לא הספיק". בעקבות ריבוי שחקני ההגנה בסגל מצא עצמו הקפטן, בן סיטלקול, מחוץ לסגל, וזאת למרות שפתח כבר בשני משחקים.

הבלם היהודי-ארגנטינאי, פרנסיסקו דוטארי, סיכם את המשחק: "משחק קשוח מאוד, ידענו לפני המשחק שאנחנו מול קבוצה טובה מאוד, שיש להם שחקנים טובים מאוד ויהיה לנו משחק קשה. אנחנו מאוכזבים ומעט כועסים שלא כבשנו, שיחקנו 70 דקות טוב מאוד ואז הגול הראשון שלהם יצר לנו בלאגן, ואחרי שני השערים האחרים היה לנו קשה לחזור. אנחנו מסתכלים כבר למשחק הבא ננסה לעשות את הכי טוב שלנו ולהשיג נקודות".

על העובדה שלקבוצה יש רק שתי נקודות: "היו לנו משחקים קשים מאוד בפתיחה. היו לנו 4-5 מהקבוצות הגדולות ביותר בליגה, כך שהייתה פתיחה קשה. אנחנו יודעים שכל משחק יהיה כמו גמר עבורנו, נצטרך לאגור נקודות ולא רק להגיע למשחקים צמודים. אנחנו עובדים בשביל זה ובמשחק הבא ואחריו ננסה להשתפר יותר ויותר".

למרות פתיחת העונה הוא מאמין בסיכויי הקבוצה לשרוד: "כולם בקבוצה חושבים כך. זו המטרה הראשית שלנו ואנחנו עובדים להשיג אותה. שיחקתי את 3 המשחקים הראשונים שלי, אני מרגיש טוב מאוד. כל משחק אני משתפר. אנחנו יודעים כקבוצה שאנחנו צריכים לכבוש יותר ולשמור על שער נקי. אנחנו מאמינים שעם עבודה קשה אנחנו יכולים לעשות את זה".

על תצוגת העידוד של אוהדי מכבי חיפה: "בשבילי זה לא היה כל כך קשה כי בארגנטינה ומקסיקו רוב הקבוצות כאלו. אני אוהב משחקים כאלו ואת הלחץ הזה שאני לא מגדיר כלחץ. אני רוצה לשחק מול הרבה אוהדים, זה עושה את המשחק יפה יותר".