לפני ק"ש: אוואני קרס באימון המסכם

בלם אשדוד הובהל לבית החולים, טופל, וצפוי להיות בסגל. תירם עשוי לתפוס את מקומו. שחקן שחזר: "פחדנו, זה לא נראה טוב בכלל"

גיל לוין
גיל לוין  06.10.19 - 18:16
תחילת כתבה

לאחר שלוש תוצאות תיקו מאכזבות, הדריכות במ.ס אשדוד גבוהה לקראת המפגש מחר (שני) מול עירוני קריית שמונה. הערב ערכו שחקני הקבוצה את האימון המסכם בעיר הנמל, במהלכו הבלם טימותי אוואני קרס.

בלם נבחרת אוגנדה הובהל לבית החולים כשהוא מלווה במנהל הקבוצה אדיר טובול, ועדיין לא ברור מה מצבו  או מה הייתה הסיבה שהובילה להתעלפותו. אוואני אמור היה לפתוח מחר, ואשדוד הודיעה שיכלל בסגל, אבל ככל הנראה יעדיפו שלא לסכן אותו. דודי תירם או גיל כהן יתפסו את מקומו במרכז ההגנה.

"זה קרה די בתחילת האימון, פתאום משום מקום טימותי עצר והחזיק את החזה. זה היה נראה לא טוב בכלל", שחזר אחד משחקני אשדוד. "פחדנו. העיניים שלו נעצמו והוא לא זז, ניסינו לקרוא לו והוא לא ממש הגיב, אבל גם לא איבד הכרה. כשהוא שוכב על הרצפה הרימו לו את הרגליים וזה הרגיש כאילו כל רגע עומד לקרות משהו רע. אחרי רבע שעה האמבולנס הגיע והוא התאושש קצת והלך לכיוונו".

בינתיים החדשות הטובות עבור רוני אוואט ומשה אוחיון הן ששלומי אזולאי יהיה כשיר למשחק, לאחר שסבל ממתיחה בשריר הירך האחורי והיה בספק. גם גיל כהן שסבל ממתיחה דומה ונעדר במחזור האחרון ישוב לחוליית ההגנה על מקומו של מונטרי קמהני המאכזב וינסה להביא מעט שקט לגזרה.

כמו כן, בנצי מושל יוסט מחוליית ההתקפה לעמדת המגן הימני על מקומו של זוהר זסנו הצעיר שימתין על הספסל. שובל גוזלן שכבש את השער השישי שלו העונה והביא את השוויון במחזור האחרון מול הפועל חיפה, ישוב להרכב וישתף פעולה בחוד עם שגיב יחזקאל ודין דוד הצעיר.

הרכב משוער: רועי משפתי; בנצי מושל, ניר ברדע, טימותי אוואני (דודי תירם), מונטרי קמהאני; לאונרד אווסו, רועי גורדנה, שלומי אזולאי; שגיב יחזקאל שובל גוזלן ודין דוד.