שחקני חיפה ירדו מהדשא רק אחרי שיודו לקהל

מקרה שועה הוביל להחלטה במועדון. "מגיע לאוהדים יותר"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.10.19 - 08:30

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

פרשת ירדן שועה, שירד לחדר ההלבשה ולא חגג והודה לאוהדים הרבים שהגיעו בניצחון על נס ציונה, לא יורדת עוד מסדר היום במכבי חיפה. במועדון יקבלו החלטה לפיה כל השחקנים, ללא יוצא מן הכלל, לא ירדו לחדרי ההלבשה לבד אלא בדבוקה אחת או לחילופין רק אחרי שיילכו לקהל, ולא משנה אם מדובר בניצחון או באיבוד נקודות.

"לקהל כזה שמביא למעלה מ-9,000 אוהדים למשחק חוץ מול נס ציונה מגיע הרבה יותר, גם משחקנים שקצת ממורמרים מדקות משחק מעטות", הסבירו במועדון. מי שאמור להוביל את המהלך מבחינת השחקנים הוא נטע לביא, שצריך לקחת יותר מנהיגות. אגב, לביא היה נוכח בוועדת המשמעת של שועה אחרי שזה נצפה מבלה בלילה שלפני משחק, אבל גם הוא לא יכול וגם לא צריך לחנך את החלוץ הצעיר.

סוכן השחקנים אבי נמני אישר שעופרי ארד בדרך לחתימה על חוזה חדש במועדון ל-5 שנים, אחרי שבמועדון העלו את ההצעה לבלם בצורה משמעותית. "אני מקווה שעוד השבוע זה ייסגר", אמר נמני בנושא.

בחיפה סבורים שייתכן שטרנט סיינסברי ייעדר גם ממשחק הליגה הקרוב אחרי הפגרה, ובכל מקרה הרצון של מרקו בלבול הוא להמשיך עם ארד ואעיד חבשי עד שהאוסטרלי ישוב לכשירות מלאה.

הקבוצה הבוגרת בשילוב עם שחקנים מהנוער, ניצחה 1:4 את קבוצת הנוער. כובשי השערים: מאור לוי, מוחמד עוואד (צמד) וירדן שועה. טימוטי מוזי כבש לנוער.