באשדוד נרגעו: טימותי אוואני יפתח מול ק"ש

הבלם, שקרס באימון, תפס שריר בין הצלעות ויהיה כשיר בזמן

גיל לוין
גיל לוין  07.10.19 - 14:15
תחילת כתבה

אנחת רווחה במ.ס אשדוד. טימותי אוואני, שקרס באימון אמש (ראשון), לא סובל מנזק רציני ויפתח מול הפועל קריית שמונה. בתחילה, במועדון הדרומי חששו מהגרוע מכל, אבל בבית החולים התברר שהוא תפס שריר בין שתי צלעות, מה שנפתר במהרה.

"זה קרה די בתחילת האימון, פתאום משום מקום טימותי עצר והחזיק את החזה. זה היה נראה לא טוב בכלל", שחזר אחד משחקני אשדוד את האירוע המדאיג. "פחדנו. העיניים שלו נעצמו והוא לא זז, ניסינו לקרוא לו והוא לא ממש הגיב, אבל גם לא איבד הכרה. כשהוא שוכב על הרצפה הרימו לו את הרגליים וזה הרגיש כאילו כל רגע עומד לקרות משהו רע. אחרי רבע שעה האמבולנס הגיע והוא התאושש קצת והלך לכיוונו".

כבר אתמול, באשדוד הודיעו שאוואני יכלל בסגל של הדרומיים על אף התקרית וכעת התברר שאין מניעה לכך שייפתח. מלבד זאת, גם שלומי אזולאי יהיה כשיר למשחק, לאחר שסבל ממתיחה בשריר הירך האחורי והיה בספק. גם גיל כהן שסבל ממתיחה דומה ונעדר במחזור האחרון ישוב לחוליית ההגנה על מקומו של מונטרי קמהני המאכזב וינסה להביא מעט שקט לגזרה.

הרכב משוער: רועי משפתי; בנצי מושל, ניר ברדע, טימותי אוואני, מונטרי קמהאני; לאונרד אווסו, רועי גורדנה, שלומי אזולאי; שגיב יחזקאל, שובל גוזלן, דין דוד.