הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הייתי מוכן גם לרדת על ארבע כדי לחזור לנתניה"

ארבעה חודשים הוא ללא קבוצה וכעת ערן לוי פתח את הלב בראיון ל"חמש באוויר": "אני בוכה ממשחקים, יודע שאוכל לתרום. התאכזבתי שהקהל לא מחה כדי להשיב אותי". האזינו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.10.19 - 16:05

מארס 2018: ערן לוי עורך הופעת בכורה בנבחרת ישראל ונמצא בעיצומה של עונה אדירה עם מכבי נתניה, אוקטובר 2019: ערן לוי מסתכל בכדורגל הישראלי מהצד, ללא קבוצה. על הקשר הוותיק עברה שנה קשה מאוד שהורידה אותו לרצפה וכשבמקביל נתניה, בה עשה חיל, נמצאת שוב בדרך למטה, הוא כבר הרבה פחות רגוע.

"אין ספק שקשה לי מאוד לא להיות במכבי נתניה. אמרתי את זה מלכתחילה, עשיתי את כל התהליך שהייתי צריך לעשות כדי לחזור העונה וכואב לראות את הקבוצה", פצח ערן לוי במונולוג בראיון ל"חמש באוויר". אני יותר מדי אמיתי ואולי הייתי צריך לסתום את הפה, אבל כואב לי לראות את סלובודן דרפיץ' ושי ברדה במצב כזה כי הם המאמנים הכי מתאימים לנתניה".

"לחזור לנתניה מבחינתי זה צו שמונה עבורי ואתן את כל כולי, אבל אני יודע שכרגע הדלת נעולה. אנשים נפגעו על הדרך בה עזבתי לבית"ר ירושלים. גם עדן בן בסט עזב את הפועל חיפה וחזר. חיפשתי כל דרך לחזור, התנצלתי בפני כולם. אני לא מתבייש להגיד, אין לי בעיה לרדת על ארבע כדי לשוב, אם יש לזה תמורה. גם אם היא הייתה במקום שני הייתי יכול לתרום".

"ערן לוי זה לא כל שחקן ואני לא מתבייש להגיד שאחרי העונות הטובות שהיו לי בנתניה והפועל חיפה על עונה אחת רעה אני יושב בבית ארבעה חודשים. זה לא נשמע לי הגיוני. שיחקתי בנבחרת ועכשיו אני בבית וזה קיצוני נטו כי אני ערן לוי. אם לא הייתי נותן מספרים הייתי יוצא מהתודעה של הכדורגל הישראלי לפני שש שבע שנים".

"כשאני רואה את המשחק אתמול ושחקן כמו גיא מלמד צריך לתת פס לגול במקום שהוא יקבל את הפס לגול זה מציק לי. יש אנשי צוות שחושבים שאני לא מתאים לנתניה ואני מקבל את זה. אמרתי שעשיתי טעות כשעזבתי, חשבתי שמגיע לי משהו שלא הגיע. הבעתי חרטה, אבל אני לא יכול לעמוד בכל פעם ולהתנצל ואין תמורה לזה".

אז מה לא עובד בנתניה לדעת ערן לוי? "קשה להגיד שדרפיץ' וברדה נכשלו ואני לא יכול לרדת על שחקן כזה או אחר. אני יכול לעזור למכבי נתניה, תמיד יכולתי ועכשיו יכול לעזור יותר, ועכשיו זה בידיים שלהם. הלוואי שזה יקרה ויפה שעה אחת קודם", אמר הקשר.

"מה כבר עשיתי שנתניה לא תסלח לי? מאוד מאכזב אותי שלא הייתה מחאה מצד אוהדי מכבי נתניה. עומר דמארי שוחרר מהפועל תל אביב, הקהל מחה והוא חזר אחרי שלושה ימים. אני לא חושב שהוא עשה שם יותר ממה שעשיתי בנתניה".

"אני רואה משחקים ואני גם לפעמים בוכה מזה", הודה. "הלוואי שתהיה לי את הזכות לעזור שוב למכבי נתניה, אבל אני רוצה לשחק. זה לא היה עוד מקום בשבילי, זה היה לבוא ולשחק בחינם. הפסדנו הרבה כסף, היו רק חמישה שחקנים חתומים שדרפיץ' וברדה הגיעו".