אוהדי נתניה מחו, סגל: אין פתרון קסם

צפו: עשרות קיללו וקראו להחזרת לוי; הבעלים: ימים לא קלים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.10.19 - 13:42
תחילת כתבה

מחאת אוהדי מכבי נתניה עולה מדרגה. הבוקר (שלישי) הגיעו כמה עשרות אוהדים לאימון נוכח מצב הקבוצה, קיללו את השחקנים ואף קראו להחזרת ערן לוי. "תעשו חשבון נפש בכיפור", צעקו חלק מהאוהדים לשחקנים לצד שילוט שטוען כי "מי שמזלזל באוהדים ובבעלים, לא יהיה בנתניה!".

זו לא הפעם הראשונה שהאוהדים מוחים ואחרי ההפסד והיכולת החלשה מול מכבי חיפה, הוחלט שגם ההפסד האחרון לבית"ר ירושלים מצריך התערבות, כשהדרישה היא לשינוי, לפחות בגישה, ובמעדון ברור לכל אדם שהם צודקים.

בתוך כך ובעקבות התמונות שפורסמו כאן באתר, הבעלים אייל סגל הגיב למחאה בפנייה לאוהדים: "ימים לא פשוטים עוברים על "כוחותינו", זה נכון לצוות המקצועי, זה נכון לשחקנים וזה בעיקר נכון לאוהדים שהם לב ליבו של המועדון וההצדקה היחידה לקיומו. מעולם לא עסקתי במכירת סיפורים ובטח לא בזריית חול בעיניים ולא אעשה זאת גם עכשיו, למרות שלא מעטים ממתינים למוצא פי ומקווים שמשם יצא פתרון הקסם שיגרום לתקוות רוב רובו של הקהל להתגשם. מאז ומעולם האמנתי בתהליכים ובסבלנות ובנתינת גב וסמכות לעוסקים במלאכה, כך גם הפעם. לכן מנתניה לא יוצא קול קורא שסגנונו מתלהם ולא פרופורציונלי וכל אותן כותרות שעסקו בנושא, לא יצאו מבית מדרשי".

השינויים שבדרך
כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, בנתניה החליטו שבינואר יבוצעו שינויים. הראשון שיעזוב יהיה ככל הנראה בורחה הררה, כשגם מעמדו של יחמיר היקה עדיין לא ברור. היהלומים יצטרכו לקבל החלטה אם לצרף זר שישי, דבר אליו הבעלים אייל סגל התנגד בעבר.

הסטטיסטיקה של תחילת העונה הנוכחית מגלה שכמעט בכל עונה דרפיץ' וברדה פותחים לא טוב ומתאזנים בהמשך. בבית"ר ירושלים הם פתחו את העונה עם 3 נקודות מ-12, בעונה הראשונה בנתניה עם 4 מ-12 נקודות ובשנה השלישית עם 4 נקודות מ-18 אפשריות, כשגם העונה המצב רחוק מלהשביע רצון.

אם זה לא מספיק, אז מפלס הפציעות עולה ממשחק למשחק. אביב אברהם עבר בדיקת אולטרסאונד בה התגלה שהוא סובל מקרע בשריר וייעדר חודש. בן תורג'מן לעומתו, ייחל להתאמן כבר בשבוע הבא ויהיה כשיר למשחק הליגה הקרוב מול הפועל חדרה. המגן השמאלי ישוב להרכב, כמו גם רומן גולובארט וסתיו פיניש, שמשום מה לא נספר עד עכשיו, דווקא בתקופה הרעה של נתניה.