אופוריה בק"ש: "שיחקנו כמו קבוצת צמרת"

לחץ רב השתחרר בצפון הרחוק. שיש אושפז עם חשש לשבר בצלעות

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.10.19 - 13:40
תחילת כתבה

חמישה משחקים נאלצו אוהדי עירוני ק"ש להמתין לפני הגעת הניצחון הראשון בליגה לעונת 2019/20, אבל הפעם הקבוצה של מסאי דגו השתלטה על המתרחש כר הדשא וניצחה את המשחק בצדק.

המאמן הצפוני שינה את המערך כאשר הסיט את ג'יימס אדניי מהכנף אל מתחת לקיליאן שרידן - וזה החזיר לו בשער מצוין - כשגם ההחלטה לפתוח עם איסמעיל ריאן התגלתה כנכונה. מעבר לכך דגו לא ביצע שינויים נוספים, אך פתח את המשחק בלחץ גבוה שהניב פירות כבר מהפתיחה. ק"ש גילתה עליונות לאורך כל הדרך ורק במזל התוצאה לא הייתה גבוהה יותר בסיום.

היה זה ניצחון הליגה הראשון של ק"ש בעידן דגו, מה שהוריד לחץ גדול ממנו ומהמערכת, כשכעת המטרה היא ליצור המשכיות. "שיחקנו טוב, הזכרנו את היכולת שלנו מגביע הטוטו. שיחקנו כמו קבוצת צמרת ולא קבוצה שסוחבת את כל הליגה על הגב", אמר שחקן בקבוצה.

למרות הניצחון, מי שלא ירצה לזכור את המשחק הוא המגן השמאלי, גל שיש. במהלך אחד התיקולים הוא ספג חבטה קשה בצלעות ופונה באמבולנס לביה"ח זיו שבצפת, שם עבר סדרת בדיקות. אם זה לא מספיק, המגן גם ספג כרטיס אדום, אך חוסר המזל של דגו לא נגמר שם. מחליפו, אמיר בן שמעון, ספג שני כרטיסים צהובים והורחק גם הוא לקראת הסיום. המאמן בתגובה, זעם על חוסר האחריות של המגן שהורחק בפעם השנייה העונה.

בתוך כך, לפני המשחק הבטיח ריאן לחבריו לקבוצה שאם יצליחו להשיג ניצחון הוא ינסה להשיג יום חופש וכך היה. בסיום המשחק צוות האימון הודיע לשחקנים שהאימון הבא יתרחש לאחר יום כיפור.