שכרו של פאוליניו בב"ש: כ-350 אלף יורו

הרכש התלהב: "מזג האוויר מזכיר את ברזיל". שטקוס שוב נפצע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.10.19 - 07:25
תחילת כתבה

פאוליניו, שחתם לעונה וחצי בהפועל באר שבע, ישתכר כ-350 אלף יורו, לא כולל בונוסים. הקשר/חלוץ הברזילאי סיפר לאנשי המועדון כי חשב תחילה שישראל מקום שלא נעים לחיות בו על סמך קריאה בתקשורת, אבל הופתע לגלות שההיפך הוא הנכון. "מזג האוויר מזכיר לי את ברזיל, גם הים במרחק חצי שעה נסיעה, בכלל טוב", אמר פאוליניו לסוכניו, שהגיעו איתו לארץ.

הברזילאי כבר ראה מספר דירות ויגיע בדצמבר לישראל אחרי שיקבל כשלושה שבועות פגרה במולדתו. הליגה בשבדיה מסתיימת בתחילת נובמבר, והשחקן קיבל אישור להגיע לישראל רק בדצמבר, אז יקבל תכנית אימונים כדי להכינו עד פתיחת חלון ההעברות בינואר ורישומו בהתאחדות לכדורגל.

הגעתו של פאוליניו עשויה להשפיע על דקות המשחק של שחקנים כמו ניב זריהן, רמזי ספורי, ג'ימי מארין וחנן ממן, כשהברזילאי יכול לשחק גם כחלוץ במקומם של נייג'ל האסלביינק או בן שהר. אם מאור מליקסון ישוב לשחק, מה שנראה רחוק כרגע למרות שחזר לאימונים מלאים, אז התחרות על המקום בהרכב ובכלל בסגל תגדל.

הרכש הטרי ביקש את החולצה מספר 10, איתה שיחק במרבית הקריירה, אבל במועדון הבהירו לו כי אף שחקן לא משחק איתה מאחר שמדובר במחווה לאליניב ברדה. גם ז'וסואה ביקש את המספר 10 ונענה בשלילה. אגב, לברדה עצמו אין בעיה ששחקן אחר ישחק עם המספר. בכל מקרה, רק כשיגיע הברזילאי הוא יחליט איזה מספר לקחת.

אז רכש טרי יש, אבל לא הכל ורוד בהפועל באר שבע. השוער ארנסטס שטקוס שוב מתלונן על כאבים במקום שבו נפצע במשחק מול מ.ס אשדוד. השוער הליטאי לא נכלל בסגל נבחרתו בהפסד שלשום לאוקראינה, וגם לא יכלל בסגל במשחק הביתי מול סרביה.

בבאר שבע סיפרו כי שטקוס עידכן אותם שנבדק על ידי רופא הנבחרת והצטווה לנוח מספר ימים. השוער ביקש להישאר בליטא כדי לעבור טיפולים במולדתו ולהגיע לארץ רק בשלישי וקיבל אישור לכך. בתוך כך, אוהד לויטה נמצא בכוננות לקראת המשחק מול עירוני ק"ש, אבל התחושה במועדון היא שהליטאי יהיה כשיר כבר במחזור הקרוב.