בק"ש עוקבים בדאגה אחר הפציעה של גל שיש

המגן נבדק ועלול להיעדר כחודש. לוין נופה מסגל הצעירה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.10.19 - 12:32
תחילת כתבה

עוד לפני שהיא מתחילה בהכנות למשחק נגד הפועל באר שבע ביום שבת, עירוני ק"ש ומסאי דגו עומדים בפני בעיה גדולה באגף השמאלי של חוליית ההגנה.

המקור לבעיה מגיע מכיוונו של המגן, גל שיש, שהורחק בניצחון על מ.ס. אשדוד, נפצע בצלעות ואושפז בביה"ח זיו. מאז עבר המגן סדרת בדיקות בכדי לבדוק מהי חומרת הפציעה. במועדון עוקבים אחר מצבו, אך ממילא ייעדר מהמשחק הקרוב משום שאמור לרצות עונש הרחקה. במידה ואכן מדובר בשבר הוא ייעדר מעל לחודש.

אלא שאם לא די בכך, המצב הסתבך כפליים כשמחליפו, אמיר בן שמעון, ספג כרטיס אדום באותו משחק. במועדון לא הסתירו את האכזבה מחוסר האחריות של בן שמעון, שצבר כרטיס אדום שני לאחר שבעה מחזורים בלבד. כעת, ההערכה היא שדגו יצטרך לאלתר נגד אחת הקבוצות הלוהטות בליגה.

מי שעשוי לשוב להרכב הוא המגן, יובל לוין, שזומן לסגל הרחב של הנבחרת הצעירה לקראת המשחק מחר נגד איי פארו, אך נופה. מלבדו, בסגל של ניר לוין יש ארבעה נציגים לק"ש: סמואל בראון, עדן קארצב, שי גולן ועומר לקאו.

בתוך כך, שוער הקבוצה, דזיוגס ברטקוס, יהיה הערב בסגל של נבחרת ליטא למשחק מול נבחרת סרביה. לאחר המשחק ברטקוס ישוב לאימוניה של ק"ש ויצטרף להכנות לקראת ב"ש.