חשש בנתניה: קבוצה מחו"ל רוצה את בצ'יראי

תיערך שיחה עם החלוץ. מאמצים להכשיר את תורג'מן לחדרה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.10.19 - 11:18
תחילת כתבה

גורמים במכבי נתניה חוששים שיכולתו הלא טובה של מלך השערים שלה בעונה שעברה, פאטוש בצ'יראי, קשורה ברצון שלו לעזוב את הקבוצה כבר בינואר. באופן רשמי טענו במועדון כי אף גורם או קבוצה לא פנתה בעניין החלוץ המונטנגרי, אבל בחדרי חדרים לא פסלו אפשרות שקבוצה באירופה אכן מעוניינת בבצ'יראי, שחוזהו מסתיים בקיץ הקרוב. כך או כך, בצוות המקצועי ייקחו אותו לשיחה כדי להבין אם ישנו משהו שמפריע לו להציג את יכולתו הרגילה.

בכל מקרה, החלוץ יחזור היום לאימונים אחרי ששיחק עם נבחרתו מול קוסובו ובולגריה, כשבקבוצה מקווים שהשהייה בנבחרת גרמה לו לקצת רוגע. במקביל, שמחו בנתניה שרון אשכנזי ויונס מלדה נטלו חלק אתמול בניצחון של הנבחרת הצעירה על איי פארו במשחק שהתקיים באצטדיון המושבה, והאחרון אף כבש.

המאמנים, סלובודן דרפיץ' ושי ברדה, מתכננים שינויים בהרכב שהפסיד בשני המשחקים האחרונים למכבי חיפה ובית"ר ירושלים, כששמונת השערים שספגה הקבוצה בשלושת משחקי הליגה האחרונים והמחסור בכיבושים בשני המשחקים האחרונים נותנים את אותותיהם.

נתניה תחזור ל-4:4:2, כשאלמוג כהן החלים מכאבים בברכו. בנוסף, נעשים מאמצים להכשיר את בן תורג'מן במקומו של בורחה הררה המאכזב, אבל כרגע קשה לומר מי מבין השניים ישחק והדבר תלוי בכשירותו של תורג'מן. מוחמד זבידאת, שפרק את כתפו, ימשיך להיעדר.