לראשונה בקריירה: דראפיץ' מתרגל 3 בלמים

בנתניה שוקלים שינוי בעקבות המאזן: "זמן לחזור למסלול"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.10.19 - 18:34
תחילת כתבה

לראשונה בכל הקריירה שלהם, מאמני מכבי נתניה, סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה עשויים לפתוח במערך של שלושה בלמים. בימים האחרונים, השניים מתרגלים מרכז הגנה שיורכב מטים הויבך, רומן גולובארט ודולב אזולאי במרכז ההגנה, לצד ויקי כחלון ובורחה הררה שיפתחו בצדדים.

המאמנים רצו לתת את הקרדיט לבן תורג'מן במקומו של הררה, אבל המגן נטש את האימון בגלל כאבים בברך ויעבור עוד טיפולים בימים הקרובים כדי להיות כשיר במאת האחוזים. בעבר, דראפיץ' וברדה אומנם אמרו שזה לא המערך שהם אוהבים, אבל מאזן הספיגות לאחרונה כנראה שינה את דעתם של השניים.

במקביל, עושה רושם שסתיו פיניש יתחיל שוב את המשחק מול הפועל חדרה על הספסל, בעוד ניקו אולסק, שלא מציג את היכולת שאפיינה אותו בעונה שעברה, ימשיך לקבל קרדיט ב-11. אביב אברהם שב לאימונים קלים אבל לא ברור אם יהיה כשיר, ומוחמד זבידאת ימשיך להיעדר.

פאטוס בצ'יראי נחת אתמול בארץ וערך אימון בחדר כושר. בקבוצה מקווים שהשהייה עם נבחרת מונטנגרו סייעה מעט למצב הרוח של החלוץ, שנראה שפוף לאחרונה, והוא אמור לפתוח בהתקפה יחד עם גיא מלמד. "אחרי שתי תבוסות הגיע הזמן שנחזור למסלול", אמרו בנתניה, שם יודעים שאיבוד נקודות נוסף יחריף את המשבר.