ארד האריך חוזה עד 2024: "הלב שלי ירוק"

אחרי חבשי: גם חוזהו של הבלם הוארך ושודרג. מחאת האוהדים הסתיימה אחרי שיחה עם המנכ"ל, אסף בן דב. בקבוצה מרוצים מיכולתו של מנחם: "כמעט איבדנו אותו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.10.19 - 14:13
תחילת כתבה

נשאר ירוק: מכבי חיפה הודיעה היום (חמישי) על הארכת חוזהו של עופרי ארד, שחתם על חוזה חדש עד 2024. כפי שפורסם מוקדם יותר באתר ערוץ הספורט, שכרו של הבלם שודרג ל-170 אלף דולר לעונה וחוזהו הנוכחי, אשר היה אמור להיות להסתיים בעוד שנתיים, הוארך בשנתיים נוספות. ארד, אשר מיוצג באמצעות סוכנו אבי נמני, הפך לבלם נוסף שחתם על הארכת חוזה במועדון אחרי שגם עאיד חבשי חתם עד 2024 באוגוסט האחרון.

ארד אמר לאחר החתימה: "בשמחה והתרגשות עצומה אני ממשיך את הדרך בבית השני שלי מגיל 8, אז גיליתי שהדם שלי ירוק. מכבי חיפה זה מועדון ענק שהוא משפחה. חלום שהחל בילדים, דרך הנוער ועד ולבוגרים. מאמין שביחד נצליח להגיע להשגת המטרות המשותפות. גאה להיות חלק מהמועדון ומודה לו על האמון בי. מודה לכל האנשים המדהימים שמלווים אותי, למשפחה היקרה שלי, לסוכן אבי נמני, ולקהל הכי מדהים בעולם. הלב שלי ירוק".

ובמבט לליגה, הירוקים רק רוצים להמשיך את המומנטום. אחרי שישה שערים ורשת נקייה בשני משחקי הליגה האחרונים, הירוקים ינסו להמשיך את הריצה, כשיארחו ביום שני הקרוב את בני יהודה באצטדיון סמי עופר. 20 אלף איש כבר הבטיחו את מקומם ביציעי האצטדיון החיפאי, חמישה ימים לפני ההתמודדות.

זה יהיה מפגש פיקנטי במיוחד עבור יובל אשכנזי ודולב חזיזה, אחרי שנים בכתום של בני יהודה ורכישתם על ידי הירוקים בקיץ האחרון. אנקדוטה נוספת תהיה הגעתו של יוסי אבוקסיס, ששמו הוזכר כמועמד לאימון הקבוצה, והוכחש על ידי גורמים בהנהלה, וכמו כן נחשב ל"כבשה השחורה" של הירוקים בשנים האחרונות. "ניצחון על בני יהודה יהווה מסר לליגה. אם ננצח, מכבי ת"א וב"ש כבר ייקחו אותנו בחשבון", אמרו בקבוצה לקראת המשחק

שחקני הנבחרות הבוגרת והצעירה שבו לאימונים, כשלמירב המחמאות זכה סאן מנחם. המגן שלא היה בתוכניות בקיץ, וראה איך בלבול מביא על חשבונו שחקנים כמו איקוום אוטין, ונותן דקות משחק לרז מאיר, שכח כבר את התקופה הזו ואף שולב, לראשונה בקריירה, במשחק הנבחרת הבוגרת מול לטביה.

"כמעט והפסדנו את סאן", הודו הבוקר בחיפה, "ולמזלנו הדברים הסתדרו ברגע האחרון. גם סאן וגם עוואד לא מצאו את עצמם בהתחלה, אבל עכשיו כשלקחו את ההזדמנות, הם הוכיחו את עצמם".

שינוי אחד בלבד צפוי לבצע המאמן מרקו בלבול בהרכב, כאשר מוחמד עוואד יפתח, על חשבונו של יאניק וילדסחוט. כפי שפורסם בערוץ הספורט, טרנט סיינסברי לא יעלה למרות שכבר הגביר את קצב האימונים אחרי שהתאושש מקרע בשריר. בלבול מעדיף להעניק את הקרדיט לעאיד חבשי ועופרי ארד, שעד עכשיו השלימו יפה אחד את השני במערך של רביעיית הגנה.

בעניין אחר: הנהלת המועדון, בראשות המנכ"ל אסף בן דב, נפגשה אתמול (רביעי) עם נציגי ארגוני האוהדים. השיחה הוגדרה כחיובית ובמהלכה הגיעו הצדדים להבנות אשר הובילו לסיום המחאה. בן דב אמר לאתר הרשמי של המועדון: "אוהדים הם הדבר החשוב ביותר שיש לכל מועדון כדורגל. בכל העת עמד לנגד עיניי דבר אחד, הצלחתה של מכבי חיפה. מבחינתי זה הדבר החשוב ביותר ולאוהדים יש חלק חשוב בכך".