זעזוע במכבי ת"א: מנספורד עוזב ויעבור לבלקפול

מיץ' גולדהאר הטיל פצצה במסע"ת כשבישר על עזיבתו של המנכ"ל בשנתיים האחרונות לטובת הקבוצה מהליגה ה-3 באנגליה. מנספורד הסביר: "זה מסיבות מקצועיות ואישיות"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.10.19 - 12:00
תחילת כתבה

זעזוע במכבי ת"א: אחרי שנתיים בתפקיד, המנכ"ל בן מנספורד יעזוב את הקבוצה בסוף החודש. האנגלי, ששימש כזרוע הביצועית של מיץ' גולדהאר והיה סמכות ניהולית ומקצועית, יעבור לעבוד בבלקפול מהליגה השלישית באנגליה. ההודעה נמסרה במסע"ת מיוחדת אליה הגיע מיץ' גולדהאר.

"מסיבות רבות, מקצועיות ואישיות אעזוב את מכבי בסוף החודש. אני רוצה להודות לכל האוהדים. זה מועדון מיוחד. היה תענוג לשמש כמנכ"ל מכבי", מנספורד הסביר את ההחלטה, "תודה לכל הצוות, והשחקנים מההתחלה. זה היה כבוד בשבילי להיות חלק מהאליפות. תודה לשניים שיושבים לידי (מיץ' גולדהאר וג'ק אנגלידיס) שנתנו לי את ההזדמנות לנהל מועדון כמו מכבי. מקווה שעמדתי בציפיות. הצבע הצהוב יהיה לעד בזכרוני ובליבי".

מנספורד הבהיר שקיבל את הגיבוי מהבעלים, מיץ' גולדהאר: "מיץ' היה פתוח לרעיון שאעזוב לפני סוף העונה. המועדון במקםו טוב, אבל תמיד יש מקום לשיפור. יש מאמן טוב ואני חושב שיש לנו את הסגל הטוב בישראל. ישראל ותל אביב יהיו בליבי לעד. אין ספק שיהיו דמעות בבית משפחת מנספורד".

האנגלי הסביר שההחלטה התבשלה אצלו במשך תקופה ארוכה: "במשך שבועות שוחחתי איתם. זה יאפשר לי להיות קרוב למשפחה בבית. אני מקווה שיהיה לי שם בעלים כמו מיץ', אחרת תהיה לי קריירה קצרה שם. יש למכבי את הכל כדי לזכות בעוד תארים. העתיד של מכבי מובטח ואמשיך לצפות במשחקים מאנגליה".

גולדהאר קיבל בהבנה את העזיבה: "אנחנו מבינים את הסיטואציה. בכדורגל זה נורמלי. המועדון תמיד התמודד עם הדברים האלה. יש לנו תוכניות ראויות. לקחנו צ'אנס על בן והוא עלינו. אני חושב שזה הצליח לשני הצדדים. יש לו פוטנציאל להמשיך לגדול. אנחנו מאחלים לו רק טוב. הוא מצא עבודה ואנחנו מכבדים את זה".