שילוב דמארי והטיפול באינברום: אביטן מדבר

מאמן הפועל ת"א התייחס לשני השחקנים במסיבת העיתונאים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  17.10.19 - 13:13
תחילת כתבה

האם המזל של הפועל תל אביב סוף סוף ישתנה? פגרת הנבחרות הסתיימה, והאדומים הלחוצים יחזרו לפעולה ביום שבת כשיארחו את הפועל כפר סבא. המטרה, כמובן, ברורה: הקבוצה של ניסו אביטן טרם ניצחה העונה (בכל המסגרות) והיא עם משקולות כבדות מאוד על הכתפיים, וכנראה שגם על הרגליים. היא לבטח רוצה לרשום ניצחון ראשון העונה שירגיע אותה מאוד. היום (חמישי) המאמן ערך את מסיבת העיתונאים לפני המשחק ותיאר את התחושות במועדון.

"הפגרה מבחינתנו הייתה בסדר גמור", ניסו אביטן תיאר את התחושות בחודורוב, "היו חסרים לנו שחקנים משמעותייים בנבחרות, אבל עבדנו והתאמנו קשה".

המאמן, שעדיין מחפש ניצחון ראשון באדום החמיא להפועל כפ"ס: "זו יריבה איכותית, שפתחה בצורה טובה את הליגה. למדנו אותם. חשוב לנו להתרכז בדברים שלנו. במשחק מול רעננה היו לנו דקות טובות לצד לא טובות. חוזרים לבלומפילד עם תקוות מחודשות, אבל לא נקל ראש באף יריבה. בבלומפילד יחד עם התמיכה, אנחנו רוצים לראות את הקבוצה עושה דברים נכון. אין פייבוריטית ברורה, אבל אנחנו רואים את המשחק ככזה שצריכים לנצח בו".

בהמשך, אביטן התייחס לסערה סביב אור אינברום, שעבר היום ועדת משמעת: "ודעת המשמעת אומרת שאנחנו ראינו את העניין בחומרה.  שחקן כדורגל יודע בדיוק איך מצפים ממנו להתנהל במגרש ומחוצה לו. האם הוא יהיה בסגל? נקבע את זה רק מחר אחרי האימון המסכם".

מאמן האדומים החמיא לעומר דמארי, ואף רמז שהוא עשוי לקבל דקות במשחק הקרוב: "יש סבירות גבוהה שעומר יהיה בסגל, ואולי אפילו יקבל דקות. לא הייתה בעיה עם עומר. שחקן שעבר פציעה קשה צריך את הזמן שלו  זה לא היה עומר דמארי שאנחנו רגילים לראות. הוא עושה צעדים לכיוון הזה. מדובר בשחקן מאוד מחוייב למועדון והוא עושה צעדים כדי להפוך לשחקן שכולנו רוצים לראות".

בסיום, מאמן האדומים, שהדריך את הפועל חדרה אשתקד, ניצל את הבמה כדי לשלוח איחולי החלמה לחביב אוחיון: "ביקרתי אותו ואמרתי לו שאני מצפה ממנו שבפעם הבאה שאראה אותו הוא יהיה עם בגדי שוער. זה נותן פרופורציות שעם כל התקופה הלא נעימה וטובה שלנו, יש דברים יותר חשובים בחיים".