גולדהאר: "אין לי תוכניות לעזוב את מכבי תל אביב"

לאחר שהודיע על עזיבתו של מנספורד, הבעלים דיבר על עתידו ("נהנה מהאתגר"), מצב הקבוצה ("לא מרוצה מהתוצאות") ואיביץ': "אני מאמין בו, לא מחפש שינויים". הקנדי מדבר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.10.19 - 12:41
תחילת כתבה

לצד הפרידה מבן מנספורד, מיץ' גולדהאר ניצל את העובדה שהוא בארץ ושוחח עם התקשורת כדי לחוות את דעתו על הקבוצה העונה. הבעלים של מכבי ת"א לא מרבה לדבר, אבל כשזה קורה, יש לו מה להגיד, וכך זה היה גם הפעם. גולדהאר התייחס לחיפושים אחר מחליף לתפקיד המנכ"ל, ליכולת של הקבוצה העונה וגם לעתידו.

"אני לא מרוצה מהתוצאות באירופה, גם לא מאלה בליגה. יש לנו הרבה עבודה לעשות", הצהיר גולדהאר. "יש לי אמונה בוולדימיר איביץ' שייקח אותנו לאן שצריך. הוא מתאים למכבי, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד. צריך להיות מוכן להסתגל לשינויים ואנחנו כאלה. אני לא מחפש שום שינוי בצוות".

הקנדי נשאל על עתידו במועדון: "כמה אני מתכנן להישאר? יותר מבן זה בטוח. אין לי תוכניות לעזוב את המועדון. אני חושב שכל עוד אני נהנה מאתגר ורואה שיש פוטנציאל לשיפור, אמשיך עם הבעלות".

 

עוד קודם, גולדהאר הודיע על עזיבתו של מנספורד: "בן יעזוב בסוף החודש, אני מודה לו על התקופה. אנחנו מבינים את הסיטואציה, בכדורגל זה דבר נורמלי. המועדון תמיד התמודד עם הדברים האלה בעבר. יש לנו תוכניות ראויות להמשך".

"המחליף? יש לנו הרבה עומק. ג'ק (אנגלידיס) תמיד זמין והיה המנכ"ל במשך תקופה. זה יהיה מינוי זמני. נחפש מישהו קבוע. אנחנו לא מעוניינים במהירות, אלא במי שמתאים לתפקיד. מקווה שזה לא ייקח שנתיים. בהחלט יכול להיות גם ישראלי, נבדוק וננתח את המועמדים", המשיך הבעלים.

"בחרנו אנשים טובים בעבר, נתנו להם את ההזדמנות לזרוח. אנחנו לא היחידים שחושבים שהם טובים ואנחנו מבינים את זה. אנחנו בנויים לשינויים, ככה זה בעסקי הכדורגל. ברק (יצחקי) עושה עבודה פנטסטית עבור המועדון. הוא אחד מהנשקים שלנו ואני מעריך את העבודה שלו".

"לקחנו הימור על בן והוא עלינו, ואני חושב שזה הצליח לשני הצדדים. יש לו פוטנציאל להמשיך לגדול. אנחנו מאחלים לו רק טוב. כשזה נוגע לסיבות אישיות, זה מעל הכל. הוא מצא עבודה, אנחנו מכבדים את זה, סיכם גולדהאר.