בכר: "לא צריך להפוך את ספורי לבעייתי"

מאמן ב"ש דיבר לקראת שבת: "הלוואי שנעשה את המשחק קל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.10.19 - 17:09
תחילת כתבה

עם החזרה מפגרת הנבחרות, הפועל באר שבע תארח בשבת (19:00) את קריית שמונה, במטרה להמשיך ברצף הנהדר שלה ולהשלים ניצחון ליגה רביעי ברציפות ולשמור על המקום הראשון בטבלה. המאמן ברק בכר דיבר על היריבה: "אין בליגה הזאת משחקים קלים. הם אולי פתחו פחות טוב, אבל הפסידו חלק מהמשחקים שלא בצדק. יש להם זרים טובים וקבוצה שנראתה טו בגביע הטוטו. הלוואי שנצליח לעשות את המשחק הזה קל, אבל יהיה קשה".

על המפגש עם קבוצתו לשעבר, קריית שמונה, בכר אמר: "תמיד נחמד להיזכר בתקופה שהייתה לי שם. בכל זאת, 11 שנים. את תקופה ארוכה מאוד, היו לי הרבה דבירם טובים שם כשחקן וכמאמן. כשמגיעים למשחק שמים את הכל בצד כמו מקצוענים ועושים הכל כדי לנצח".

על מצב הסגל שלו, המאמן אמר: "טאהא חזר מהנבחרת ועמית ביטון שיחק מצוין מול חדרה והמשיך. נעשה את השיקולים שלנו. הוא בתקופה טובה ושחקן משמעותי בקבוצה. פצועים? למליקסון ניתן זמן להתאמן עם הקבוצה. יש עליות וירידות בהרגשה שלו. נשמח לקבל אותו, אבל לא נלחץ עליו. שון גולדברג חוזר בהדרגה ובמשחק הבא אני מקווה שהוא יהיה בסגל. שטקוס אמור להתאמן כרגיל".

בכר התייחס לסוגיית רמזי ספורי: "כמו שאתם רואים לא רק השנה אלא כל השנים, כשצריך להעמיד לוועדת משמעת עושים את זה ושמים הכל מאחור. אני מאוד מרוצה מהתנהלות של כולם. רמזי עשה טעות והתנצל עליה. הוא מתנהל מצוין. הוא לא שחקן בעייתי ולא צריך להפוך אותו לכזה".

דוד קלטינס, שישב לצד מאמנו במסיבת העיתונאים, התייחס להשתלבותו בב"ש: "מהרגע הראשון אמרתי שכולם בב"ש מההנהלה ועד המאמנים והשחקנים עושים הכל כדי לגרום לי להרגיש בבית ולהיכנס לעניינים, וזה לא השתנה עד היום".

הקשר שלל את האפשרות שפגרת הנבחרות קטעה את המומנטום המוצלח של הקבוצה: "מתח ודריכות תמיד שם גם בפגרה. התבאסנו קצת כי אנחנו במומנטום טוב, הפגרה נותנת יותר זמן להתכונן ולא אמורה לפגוע בהכנה".

על שיתוף הפעולה המוצלח שלו בקישור עם עדן שמיר ונאור ספג, אמר קלטינס: "נאור שיחק איתי בנוער ועם עדן הייתי בנבחרות הצעירות. הם מהחברים היותר טובים שלי בקבוצה יש חיבור טוב בין שלושתנו. ורואים את זה על המגרש וכנראה שיש קשר בין הדברים".

על האפשרות שיהיה חלק מהמפכה בנבחרת, אמר קלטינס: "יש מאמן ולא מעט שחקנים צעירים מוכשרים, תפקדינו להוכיח שאנחנו צריכים להיות שם ולדבר על המגרש ולגרום למי שצריך להחליט לקבל את ההחלטות".