קונטה צפוי לחזור להרכב מול נס ציונה

בית"ר חוזרת לליגה. ורד ינחת מחר לאחר שנבדק בלונדון

תומר לוי
תומר לוי  18.10.19 - 14:46
תחילת כתבה

במצב רוח מרומם יחסית, אחרי הניצחון הגדול 0:3 בנתניה, בית"ר ירושלים חזרה מפגרת הנבחרות אל ההכנות לקראת משחק הליגה מול סקציה נס ציונה. חניכיו של רוני לוי יפגשו את האחרונה בטבלה זו הפעם השנייה, אחרי שבפעם הקודמת נזקקו לשער ניצחון דרמטי של אנתוני וארן בתוספת הזמן, על מנת לנצח 1:2 במסגרת גביע הטוטו.

שני שינויים צפוי לבצע המאמן רוני לוי לקראת ההתמודדות: אחד כפוי - נתנאל דלויה יפתח בין הקורות במקומו של איתמר ניצן שהורחק בנתניה. השני טקטי הוא טקטי ובמסגרתו הוחלט שאנטואן קונטה יפתח בעמדת המגן הימני, על חשבונו של שי קונסטנטין. הצרפתי תורגל גם כבלם, אך לוי מעדיף כצמד בלמים את דיוגו ורדסקה ואור זהבי. גם אופיר קריאף עשוי לחזור לסגל אחרי פציעה ארוכה. כמו כן, ביקש המאמן משחקניו להמשיך עם הלחץ הגבוה.

"אנחנו רוצים לייצר רצף של נצחונות", אמר שחקן בבית"ר לקראת המשחק. "נס ציונה היא מוקש, בדיוק בגלל כל הדיבורים על כך שהיא חלשה. הניצחון הראשון שלה יגיע מתישהו, צריך לדאוג שזה לא יהיה במשחק נגדנו". בנוסף, בקבוצה מחכים לשער הראשון של לוי גארסיה. הקיצוני, שהיה טוב נגד מכבי נתניה, משפר את היכולת שלו באופן הדרגתי: "גול שלו מול סקציה יעלה לו עוד יותר את הביטחון".

בתוך כך, עידן ורד צפוי לנחות מחר בישראל, לאחר שעבר בלונדון בדיקת מומחה לפציעות. קפטן הקבוצה מהבירה קיבל הוראה להמשיך בתוכנית האימונים הנוכחית שלו, ובעבודה על חיזוק האזור הפצוע ברגלו, זאת בתקווה לחזור לסגל הקבוצה בהקדם האפשרי.

ההרכב המשוער: נתנאל דלויה; אנטואן קונטה, אור זהבי, דיוגו ורדסקה, מקסים גרצ'קין; דן איינבינדר, עלי מוחמד, תמיר עדי; לוי גארסיה, גדי קינדה, שלומי אזולאי.