צפו בתקרית: אולסק ניסה לתקוף אוהד שקילל

מתיחות בסיום ההפסד של נתניה. הקהל גידף וירק על השחקנים. אלמוג כהן: "ההפסדים אך ורק על השחקנים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.10.19 - 21:34

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

מכבי נתניה כבר התרגלה לפתוח את העונה בצורה הכי הפוכה מהספר, אך בדרך כלל היא מצליחה לתקן מהר מהצפוי. זה קרה לפני שנתיים וגם בעונה שעברה, אבל העונה עושה רושם שהמשבר של היהלומים עמוק משחשבו. הערב (שבת) החבורה של דראפיץ' את ברדה רשמה הפסד נוסף, 1:0 לחדרה, אבל הפעם הקהל אמר את דברו.

זה התחיל עם עשרות אוהדים צהובים שהמתינו מחוץ לאצטדיון, קיללו וגידפו את את השחקנים, ורק הלך והסתבך כשניקו אולסק ניסה לתקוף את אחד המקללים שקרא לו: "תחזור לארה"ב". המקרה החריג דרש התערבות של שוטרים שנכחו במקום והגנו על השחקן, אבל אולסק לא היה לבד: גם רומן גולובארט ופאטוס בצ'יראי ספגו יריקות מהקהל. בסופו של דבר, המהומה הסתיימה בליווי צמוד של השחקנים למכוניותיהם על ידי שוטרים.

בהמשך ישיר לשבוע הסוער שעבר על מכבי נתניה, בראיון שאחרי המשחק רמז דראפיץ' שסיפור ה-GPS לאו דווקא היה הסיבה היחידה בגינה בצ'יראי וגולובארט הודחו מסגל הקבוצה. "לפעמים בתור מאמן אתה מתכנן בתחילת העונה ומה שבנית לא מתפקד. בתקופה מאתגרת, מי שלא יניח את האגו בצד וייתן את הכל לא יהיה פה", אמר המאמן המפסיד.

עם זאת, לא הכל שחור בעיניו של מאמן מכבי נתניה. "השחקנים נתנו הכל והציגו כדורגל עם אנרגיות טובות. ראיתי משהו שאני רוצה לראות יותר, ואני יודע את החשיבות של השחקנים שרוצים לתת למען המועדון ולמען הקבוצה הכל. משם נתקדם", הוסיף.

לדעתו של דראפיץ', למרות ההפסד היום דרכה של הקבוצה למסלול הנצחונות אינה ארוכה. "לפעמים הקארמה במשחק נגדך. החטאת פנדל ולפתע אתה בתשעה שחקנים ועדיין מנסה לתקוף. אני רואה את הקבוצה הזו מתרוממת כלפי מעלה חזרה", סיכם.

הקפטן אלמוג כהן אמר: "באנו עם גישה טובה, אבל יצאנו בלי כלום. אני מצטער בפני כולם. האחריות אך ורק על השחקנים. לא הולך, קשה. אני מודאג מהמצב, זה לא טוב. אני מנסה להתאמן הכי קשה שאפשר, מנסה להביא את הניסיון ונותן 100 אחוז. לא הולך לנו, הכל קשה. היינו יכולים לנצח את כל המשחקים חוץ מחיפה. הדברים הולכים נגדנו. כואב לי כמו האוהדים. אני אוהב את המועדון, לא סתם חזרתי לפה. אנחנו לוקחים את ההפסדים בצורה קשה. אני מאוכזב מאוד".

מאמן חדרה אורי גוטמן הגיב לניצחון: "התקפית לא היה משחק טוב שלנו. יצאנו להתקפה-שתיים וכבשנו את השער המיוחל. התוצאה פחות משקפת, אבל גם נתניה לא הגיעה למצבים טובים פרט לפנדל. לשחק לא טוב ולנצח - שמחה גדולה. חוסר ניסיון? כן, אני עדיין חסר ניסיון. אני עדיין מאמן צעיר בתחילת דרכי. אנחנו צריכים להשתפר, כיף לתקן אחרי ניצחונות. אנחנו רוצים להישאר בליגה".