אכזבה בנס ציונה: בית"ר נראתה כמו ברצלונה

ביקורת בעולה החדשה: מגיעים נגדנו למצבים בקלות, נראה רע

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.10.19 - 11:42
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה הגיעה למפגש נגד בית"ר ירושלים עם המון אופטימיות למרות ההפסד למכבי חיפה, אבל 13 דקות בלבד הספיקו לאופטימיות כדי להתפוגג ומשם הירושלמים שייטו לניצחון מוחץ.

החל מאותו שער בדקה ה-13, המשחק נמשך ונמשך ומצבה של נס ציונה רק הלך והדרדר. חניכיו של עמיר תורג'מן עשו את כל הטעויות האפשריות במשחק, ולראייה, הם ספגו רביעייה מוחצת. בשער השני הייתה זו ירידה איטית להגנה אחרי כדור קרן, השער השלישי נבע מחוסר ריכוז בעת כדור חופשי לזכותה של בית"ר ירושלים והשער הרביעי מהשמטה אומללה של עומרי גלזר.

למרות שנס ציונה משחקת כדורגל הגנתי ושולחת מעט שחקנים לחלק הקדמי, היא הקבוצה שספגה הכי הרבה שערים בליגת (15) וגם זו שכבשה הכי מעט (שני שערים). במועדון שררה אכזבה עצומה בעקבות ההפסד: "בית"ר נראית נגדנו כמו ברצלונה, היא הגיעה להמון הזדמנויות. היריבות מגיעות בקלות להזדמנויות נגדנו, זה נראה לא טוב".

היעדרותם של אופיר מזרחי ודיויד בויסן משמעותית בחלק הקדמי, במיוחד בשל העובדה כי מוסא מאזו עדיין לא נכנס לעניינים בצורה טובה. במקביל, במועדון מתקשים לשאוב סיבות לאופטימיות לאור המצב, אך למזלם עירוני ק"ש הפסידה והפער ממנה נותר על שתי נקודות. בתוך כך, עמיר תורג'מן זימן את השחקנים לאימון בוקר, כאשר הקבוצה תחל בהכנות לקראת הפועל חדרה בשבוע הבא, ולבטח יהיה זה שבוע לא פשוט לאחר שתי התבוסות.