גולובארט יצא מקבוצת הוואטסאפ של נתניה

הבלם, שיעמוד לוועדת משמעת, נקט בצעד מחאה. בצ'יראי התנצל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.10.19 - 07:43

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בלם מכבי נתניה רומן גולובארט יעמוד מחר (שלישי) לוועדת משמעת, כשרק התנצלות כנה והבטחה להשתנות  באימונים וגם מחוצה להם יובילו את הצוות המקצועי לשקול להחזיר את הבלם הספרדי להרכב מול מ.ס אשדוד במחזור הקרוב בליגה.

המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה זוכים לגיבוי מוחלט מצד הבעלים אייל סגל, ששלח מסר בשיחה עם האוהדים שיעדיף לעלות שחקן מהנוער מאשר להעניק קרדיט לשחקן שלא מחויב למועדון. גולובארט, כמחאה על ההתנהלות מולו, יצא מקבוצת הוואטסאפ של הקבוצה. "הוא לא מתאים למרקם פה", אמרו במועדון.

בניגוד אליו, פאטוס בצ'יראי ביקש להתנצל על שסירב לשים GPS. החלוץ המונטנגרי הסביר את עצמו: "הדברים שלי לא הובנו כמו שצריך. זו הייתה אי הבנה אחת גדולה. מה שרציתי להגיד זה שפשוט לא נוח לי, אבל לרגע לא חשבתי להחרים אימון או משחק. מה שדראפיץ' וברדה עשו ועושים בשבילי זה משהו שלא אשכח. הייתה לי הצעה מבלגיה ובחרתי להישאר בישראל בגלל האופי והכנות של המאמנים שרצו אותי. אני רק רוצה לעזור למכבי נתניה לצאת מהמשבר ואעבוד עוד יותר קשה".

בקבוצה האזינו לדבריו של החלוץ ונוטים לקבלם, כך שהוא צפוי לפתוח כבר במשחק הקרוב. כאמור, לגבי גולובארט ישנו סימן שאלה, על אף שהיהלומים יחסרו שני בלמים: דולב אזולאי וטים הויבך שהורחקו בהפסד להפועל חדרה. גם גבי קניקובסקי המוצהב ייעדר. בשל הבעיות בהגנה נתניה תחזור למערך של 4:4:2 כשאלמוג כהן או יובל שדה שהגיע מהפועל רמה"ש יפתחו במרכז ההגנה.  

בינתיים, השחקנים העריכו את העובדה שאייל סגל משך את האש מהם אליו כשיצא לדבר עם עשרות האוהדים שחיכו להם אחרי המשחק וקיללו את חלקם. ניקולאס אולסק טען שהושמעו הערות סקסיסטיות כלפי בת זוגו, דבר שגרם להתלהטות הרוחות. המאמנים חרגו ממנהגם וקיימו אסיפה עוד לפני סוף השבוע.

"הייתי מרוצה מהגישה ומהאנרגיות שהיו במשחק למרות ההפסד לחדרה", אמר דראפיץ', "גם השחקנים שנכנסו גיא מלמד, רועי קהת ויחמיר היקה עלו בגישה טובה. מעכשיו התחלנו את הליגה ובגישה הזו אני רוצה שנמשיך. גם בעונה שעברה במחזור הזה חדרה הובילה עלינו בפער דו ספרתי וכולם זוכרים איפה הם סיימו ואיפה אנחנו. תציירו נקודה שחורה על דף לבן ותחליטו לאן אתם מסתכלים, רק על הנקודה השחורה או על כל הדף הלבן. יוצאים לדרך חדשה".