אלון: "ה-VAR מיצה. מצב השיפוט מחריד"

תחושות קיפוח קשות ברעננה אחרי ה-0:0 עם הפועל חיפה. קורצקי: "לקחו מאיתנו ניצחון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.19 - 19:24
תחילת כתבה

אכזבה להפועל רעננה שסיימה הערב (שלישי) ב-0:0 נגד הפועל חיפה בתחושה חזקה של קיפוח, ולא בפעם הראשונה העונה. לקבוצה מהשרון נפסל שער של יוג'ין אנסה לאחר שבדיקת ה-VAR העלתה שבוצעה עבירה ברחבה של הפועל חיפה. כמו כן, למרות מחאות נמרצות של שחקניה, רעננה לא קיבלה שריקה לפנדל שחשבה שהגיע לה לאחר דחיפה ברחבת היריבה שביצע ניסו קפילוטו.

בהפסקה התרחשה דרמה במסדרונות האצטדיון במושבה. בשעה שבחדר ההלבשה מאמן הקבוצה מנחם קורצקי ניסה להרים את השחקנים, אשר אלון ירד מיציע הכבוד לחדר השופטים וניסה להתלונן בפני השופט המרכזי נאאל עודה. עם זאת, הדלת נשארה סגורה.

הבעלים אשר אלון היה תקיף כשאמר בסיום: "ה-VAR מיצה את עצמי. לא כל דבר שמתאים לאחרים, מתאים לנו. זה לא הגיוני ובלתי נתפס ואני אפעל כדי להפסיק את השימוש במצלמות. אני כבר לא מאשים אף אחד כי המצב של השיפוט בארץ מחריד. לא רוצה להגיד שהרמה שואפת לאפס. עודה הוא שופט ברמה ממוצעת בישראל. הוא שופט בינוני. לקחו לנו שער חוקי ושני פנדלים, וזה ממש מוזר לי".

מאמן רעננה, מנחם קורצקי, אמר: "אני מאוכזב בשביל השחקנים שעובדים קשה. הניצחון נלקח מאיתנו, זה כל כך כואב, אבל זה המצב. הנקודה החיובית מבחינתנו היא שלא ספגנו. הבקענו שער ממהלך יפה וחבל מאוד. גם פנדל של 100 אחוז נלקח מאיתנו. הליגה צפופה וצמודה וכל שער שנפסל הוא כואב".

מאמן הפועל חיפה, חיים סילבס, סיפר: "החלק הקדמי שלנו די עקר ואנחנו צריכים לעבוד עליו ולמצוא פתרונות. תמיד 0:0 זו תוצאה מאכזבת, אם כבר תיקו חבל שלא עם שערים כמובן. במחצית השניה היינו טובים יותר, הנענו את הכדור טוב יותר, אבל אני יוצא כמובן מאוכזב מהמשחק. באופן כללי, אנחנו צריכים להגיד תודה על התיקו".