גולובארט ובצ'יראי נקנסו ויחזרו לפעילות

שחקני נתניה התנצלו על תקרית ה-GPS. כהן יפתח כבלם?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.10.19 - 12:44
תחילת כתבה

במכבי נתניה זקוקים לשערים לנוכח המצב בטבלה. בשל כך, פאטוס בצ'יראי, שהתנצל על התנהגותו, ישוב להרכב על חשבונו של רון אשכנזי לקראת המשחק הקרוב בשבת מול מ.ס אשדוד. המונטנגרי נקנס ב-4,000 ש"ח בעקבות תקרית ה-GPS. הבלם הספרדי, רומן גולובארט, ספג קנס כפול ויחזור גם הוא לפעילות. השחקנים התנצלו מעומק ליבם על המקרה והבהירו לראשי המועדון כי הינם מחוייבים למועדון ויעשו הכל על מנת לעזור לקבוצה בהמשך העונה", נכתב בהודעת המועדון.

הכרטיסים האדומים שספגו טים הויבך ודולב אזולאי יגרמו לכך שמכבי נתניה שוב תשנה את המערך שלה במשחק הקרוב ותחזור ל-4:4:2. לשני המורחקים יצטרף גם גבי קניקובסקי המוצהב, כשלא ברור עדיין האם גולובארט ישחק או לא. יונס מלדה אמור להמשיך לקבל את הקרדיט בחלק הקדמי.

עד לחזרתו לאימונים, אם בכלל, מתלבטים המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה אם להעניק את חולצת ההרכב ליובל שדה, שנרכש מרמה"ש, או לאלמוג כהן שעשוי להיות מוסט לעמדת הבלם. בצוות הרפואי עושים מאמצים להכשיר את בן תורג'מן, שפצוע בברכו. השחקן לא נמצא בכשירות מלאה, והחשש הוא שאם יחזור לפני הזמן, ייעדר לתקופה ממושכת יותר. מצד שני, לנתניה אין מגן שמאלי אחר, להוציא את בורחה הררה שכבר התקבלה החלטה לשחררו בעקבות יכולתו עד עכשיו.

בנושא אחר, אחרי המחאה של האוהדים בסיום ההפסד להפועל חדרה, בפורומים השונים קראו האוהדים להתאחד דווקא כעת ולעמוד מאחורי הקבוצה. נתניה, שרחוקה רק שתי נקודות מהקו האדום, יודעת שאחרי המשחק מול אשדוד מצפה לה קרב סופר קשה בטרנר נגד הפועל ב"ש, כך שאיבוד נקודות נוסף יעמיק את המשבר. "אנחנו רחוקים שתי נקודות מהקו האדום, אבל גם שלוש מפלייאוף עליון", אמרו בנתניה. "לא נכון להסתכל עכשיו על הטבלה, זה לא מדד לשום דבר. אנחנו נראים לא טוב, אבל עדיין העונה בחיתוליה".