חבשי בתסכול: "אי אפשר לנצח 0:1 קטן ומסריח?"

הירוקים בעטו בדלי ב-1:1 מול בני יהודה. ביקורת על בלבול בעקבות החילוף של רוקאביצה, שלמרות דבריו של המאמן טען כי היה כשיר. השחקנים ביקרו את הבוז לחיימוב: "נמאס"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.10.19 - 06:33
תחילת כתבה

מכבי חיפה המשיכה גם אתמול (שני) את הסטטיסטיקה העגומה שלה מול בני יהודה ויוסי אבוקסיס כשסיימה איתה ב-1:1 והתרחקה ממכבי ת"א והפועל ב"ש החולקות את הפסגה, לפני המפגש ביניהן בשבוע הבא.

נשיא המועדון, יעקב שחר, בנו אור וילדיו ירדו לחדר ההלבשה, כמו גם סגן הנשיא עוזי מור ועל הפנים שלהם נראתה אכזבה גדולה. עם שריקת הסיום נכנס עאיד חבשי לחדר ההלבשה ואמר בתסכול: "אי אפשר לנצח 0:1 קטן ומסריח?".

מרקו בלבול ספג ביקורת על כך ששינה מערך מיד אחרי השער של טיירון שרי והכניס קשר אחורי (ז'אנדו פוקס) במקומו של מלך השערים ניקיטה רוקביצה. בלבול טען כי שרוקביצה לא התאמן באחד האימונים בגלל כאבים ברגלו, אבל השחקן סיפר בסיום כי הוא יכול היה להמשיך.

"מכבי חיפה לא צריכה לפחד לשחק כדורגל, כי כשמרקו שינה במחצית ל-4:4:2 זה היה נראה נהדר", אמרו שחקנים בקבוצה. בנוסף, ארנסט מאבוקה היה פחות דומיננטי במחצית הראשונה, כשגם החלק הקדמי התקשה מול הסגירה ההרמטית של הכתומים.

במועדון לא אהבו את שריקות הבוז של הקהל לעברו של גיא חיימוב, כשגם השחקנים העבירו ביקורת על כך. "פעם זה רמי גרשון, פעם זה רז מאיר ועכשיו זה גיא חיימוב, זה לא מתאים ולא מכובד. כל פעם נטפלים למישהו אחר, נמאס כבר", אמרו בחיפה. חלק מהאוהדים הסבירו בסיום שהמטרה לא היתה חיימוב, אלא העובדה שבדקות האחרונות הכדור הוחזר אחורה לשוער במקום לצאת קדימה ולנסות לנצח את המשחק.

טיירון שרי ורוקביצה קיבלו מחמאות, כשההולנדי כבש את שערו הראשון בישראל. "הוא כוכב כדורגל", אמרו שחקנים בחיפה. מוחמד עוואד לא אהב את העובדה ששיחק באגף ימין ולא לצד רוקביצה כמו ירדן שועה שנכנס במקומו. "זה מקום שמוחמד מרגיש פחות נוח", אמר מקורב לשחקן.

במחזור הבא ייצאו הירוקים למשחק מול הפועל כפ"ס כשטרנט סיינסבורי ישוב להרכב על חשבון אחד מהשניים אעיד חבשי או עופרי ארד.