שחקנים באשדוד: אוואט מאבד את חדר ההלבשה

המאמן במוקד בעקבות ספסול שחקני הרכש והזגזוג במערך

גיל לוין
גיל לוין  22.10.19 - 07:05
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד הגיעה לעונה אופטימית, אחרי שהתחזקה בצורה מרשימה בקיץ והשלימה מסע מוצלח בגביע הטוטו, אבל מאז נראה שמשהו לא ממש עובד ופתיחת העונה מעוררת הציפיות נראית כעת רחוקה. כמעט חודשיים חלפו מאז הניצחון האחרון של הקבוצה מעיר הנמל ואם לא די בכך, מתחילת העונה היא לא הצליחה לשמור על רשת נקייה. אתמול (שני) כבר הוסיפה הקבוצה הפסד שני ברציפות למאזן, 1:0 מול מכבי ת"א, שגרם למפלס הלחץ לטפס.

עוד טרם המשחק בהנהלת המועדון זעמו לנוכח ההחלטה של רוני אוואט לספסל כמה משחקני המפתח של המועדון. שלומי אזולאי, שובל גוזלן ויעקב בריהון לא הוצבו בהרכב, בעוד שגיב יחזקאל אפילו לא התלבש ונופה מהסגל בשל בעיות משמעת. "בנינו סגל שיכול להפתיע בפלייאוף עליון. לא השקענו כל כך הרבה כסף על שחקנים כדי שבסוף הם ישבו על הספסל", אמרו בהנהלת המועדון.

כמו כן, במהלך כל פגרת הנבחרות תרגל אוואט את שחקניו במערך של שלושה בלמים. למרות זאת, זמן קצר לפני המשחק שינה את דעתו ובחר המאמן לשוב ולפתוח ב-4:3:3, החלטה שהתקבלה בתמיהה ותפסה את שחקני הקבוצה לא מוכנים.

בנוסף, מספרים השחקנים כי המאמן מתחיל לאבד את חדר ההלבשה. "יש מגמה לא טובה של חוסר חשק. ההחלטות שלו וצורת ההתנהלות בשבועות האחרונים הביאו להרבה מאוד מתח ומרמור בחדר ההלבשה, ולא רק מולו, אלא בעיקר בין הצעירים לוותיקים", סיפר אחד השחקנים.

ברמה המקצועית, הביעו בעיר הנמל אכזבה רבה מהיכולת הירודה, כשבמשך 90 דקות לא הצליחה חוליית ההתקפה לייצר איום ממשי אחד על השער של האלופה. "יש לנו הרבה עבודה בלנתח מה קרה שם, זה היה פשוט משחק גרוע, אין מילה אחרת לתאר את זה. כנראה שהשחקנים לא חזרו מהפגרה" אמרו בצוות המקצועי.