מליקסון יקבל תפקיד מקצועי בב"ש אם יפרוש

הקשר, שעבר ניתוח שהסתבך וחוזר בהדרגה לעניינים, מסיים חוזה וטרם החליט על עתידו. במועדון לא מתכוונים לוותר עליו: "הוא סמל, הכל תלוי בו. מתרכזים כרגע בהחלמתו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.10.19 - 10:00
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע קיבלו החלטה לפיה מאור מליקסון יישאר במועדון אם יחליט לפרוש הקיץ ממשחק פעיל. הקשר, שעבר ניתוח שהסתבך וחוזר בהדרגה לעניינים, מסיים חוזה בקיץ ועבור אלונה ברקת מליקסון, יחד עם אליניב ברדה, הוא חלק חשוב בהפיכה של האדומים לאחת מהקבוצות הבכירות בישראל.

אם אכן יחליט לתלות את הנעליים בגיל 35, המטרה תהיה לתת לו תפקיד מקצועי כשיש לציין שהשחקן סיים קורס מאמנים. "הכל תלוי במאור ואנחנו מתרכזים כרגע רק בהחלמתו", אמר גורם בקבוצה," מאור מליקסון הוא סמל".

אחרי שני אימונים, שחקני באר שבע קיבלו אתמול (רביעי) יום חופש ומחר הם ישובו להכנות למשחק העונה מול מכבי תל אביב בשני כשיממה לפני כן ייצאו למלון. ברק בכר מתלבט אם לעבור למערך של שלושה בלמים או להמשיך במערך הרגיל שהביא אותו עד עכשיו לפסגה. "נגד קראיית שמונה לא שיחקנו טוב למרות שניצחנו וצריך להסיק מסקנות למה זה קורה, בטח בבית" אמרו במועדון.

נאור סבג חזר לאימונים מלאים ונמצא בתמונת ההרכב. אם המאמן יפתח עם שלושה בלמים בבלומפילד ייתכן שעמית ביטון יקבל את הקרדיט בחוליית ההגנה. על מקום אחד נאבקים רמזי ספורי וז'וסוואה הפורטוגלי.