לוי לשחקניו: "בני יהודה? סרט אחר לגמרי"

בית"ר נחושה לרדת לקרקע. המאמן לא צפוי לבצע שינויים

תומר לוי
תומר לוי  25.10.19 - 12:00
תחילת כתבה

רגשות מעורבים בבית"ר ירושלים: בקבוצה מן הסתם מרוצים מהיכולת, לאחר שני המשחקים האחרונים בהם הביסו 0:3 את מכבי נתניה ו-0:4 את סקציה נס ציונה, אבל גם מודעים כי האתגר הבא יהיה קשה בהרבה. ביום ראשון הקרוב, שחקניו של רוני לוי יגיעו לראשונה לבלומפילד המחודש, למפגש מול בני יהודה העיקשת של יוסי אבוקסיס, והמאמן הבית"רי היה נחוש להוריד את השחקנים אל הקרקע.

"רוני (לוי) לא מסתנוור מהרביעייה נגד הסקציה, אלא בדיוק להפך", אמר שחקן בקבוצה, "במהלך השבוע הוא הראה לנו רק קטעים פחות טובים של ההגנה ושל ההתקפה. הבנו את המסר מהר מאוד", סיכם. "המשחק מול בני יהודה יהיה שונה לחלוטין", חזר והדגיש המאמן בפני שחקניו.

למרות הביקורות, לוי צפוי לשמור על אותו הרכב שפתח מול האחרונה בטבלה בשבת שעברה. השינוי היחיד יהיה שובו של איתמר ניצן אל בין הקורות, לאחר שריצה עונש הרחקה בשל הכרטיס האדום שספג במשחק מול מכבי נתניה. אופיר קריאף יישאר מחוץ לסגל, בעקבות הפציעה במפשעה, אך אמור לחזור בשבוע הבא. בקבוצה גם מחכים לעידן ורד, שמגביר את קצב האימונים למרות הכאבים, וממתין לכך שהניתוח שעבר בכף הרגל יגליד באופן סופי.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; אנטואן קונטה, אור זהבי, דיוגו ורדסקה, מקסים גרצ'קין; עלי מוחמד, דן איינבינדר, תמיר עדי; גדי קינדה, לוי גארסיה, שלומי אזולאי.