עזוז לקראת בית"ר: "אנחנו בכיוון הנכון"

קפטן בני יהודה ישוב לסגל אחרי פציעה: "בריא במאה אחוז"

תומר לוי
תומר לוי  25.10.19 - 08:04
תחילת כתבה

אחרי שבעה מחזורים, סימני השאלה סביב העונה הנוכחית של בני יהודה עדיין גדולים מסימני הקריאה. הבחורים של יוסי אבוקסיס בוודאי יצאו מעודדים מהמחזור האחרון, לאחר שהוציאו תיקו 1:1 נאה בסמי עופר נגד מכבי חיפה החזקה, אבל גם התוצאה המכובדת לא מטשטשת את פתיחת העונה הלא טובה של הזהובים: שני ניצחונות בשבעה משחקי ליגה, ואחרי שפגשו את הירוקים, לפניהם מפגש עם עוד קבוצת צמרת: בית"ר ירושלים, שתגיע לבלומפילד בראשון הקרוב.

מי שעבר את כל "הסרטים" האפשריים עם הקבוצה, הוא הקפטן איציק עזוז. הבלם המנוסה, בן ה-33, ערוך ומוכן למשימה החשובה: "בית"ר קבוצה מצוינת, כולם יודעים את זה, אבל גם אנחנו. אנחנו מסתכלים לכל יריבה בלבן של העיניים, ויודעים שנהיה מסוגלים לקחת נקודות בכל מגרש". עם זאת, לעזוז ברורות גם הבעיות מהן סובלת הקבוצה: "יש לנו המון מה לשפר, בעיקר בהתקפה, אבל אנחנו בכיוון הנכון. נצטרך להיות יותר מרוכזים בפעולה האחרונה ולהמשיך בדרך שלנו. אם נשחק את המשחק שלנו, אני מאמין שגם ניקח נקודות".

עזוז ישוב לסגל, לאחר פציעה שהשביתה אותו למשך חצי שנה. "אני בריא במאה אחוז", התייחס למצבו האישי, "אבל אחרי כל הפציעות אני עדיין צריך לחזור לכושר משחק. אף פעם לא טוב לשחקן כדורגל לפספס את ההכנה לעונה, אבל זה לא אמור להפריע לי להיכנס לכושר תוך כדי תנועה. ללא ספק היה מתסכל לראות את כולם מתאמנים ומשחקים, ואתה מחוץ לתמונה. אני מקווה שזו הפציעה האחרונה שלי", סיכם. באשר להרכב איתו יפתח ביום ראשון, יוסי אבוקסיס אמור לשמור על אותם 11 שפתחו בחיפה.

ההרכב המשוער: אמיליוס זובאס; אבישי כהן, אליסון דוס סנטוס, אלבן פנישי, דן מורי, מתן בלטקסה; איסמעילה סורו, סגס תאמבי, מתיאה ליואיץ'; עמית זנטי, מוחמד גאדיר.