במכבי חיפה מתלהבים: "לא ברור מה שרי עושה בארץ"

ההולנדי עצמו הצטנע אחרי הצמד מול כפ"ס: "יותר חשוב שניצחנו. אנשים מסתכלים רק על שערים". בלבול ספג בוז אחרי החילוף של וילדסחוט, במועדון גיבו: "הוא מוביל אותנו למקומות שלא היינו בהם הרבה מאוד זמן". ג'וש כהן ימשיך לפתוח בשער מול הפועל ת"א

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.10.19 - 06:36
תחילת כתבה

אחרי האכזבה מהתיקו מול בני יהודה, מכבי חיפה חזרה לחייך - ולשמור על שער נקי - לאחר 0:3 על הפועל כפר סבא. מצד אחד, במועדון הודו שהתוצאה מעט משקרת וכי יחסי הכוחות לא היו כל כך גדולים, אבל מצד שני, רגע לפני שהפועל באר שבע ומכבי תל אביב נפגשות, הירוקים הגיעו ל-17 נקודות - בדיוק כמו לשתי הבכירות בכדורגל הישראלי בשנים האחרונות.

מעל כולם כיכב צ'ארון שרי, שכבש צמד, ובמועדון מרגישים שמרקו בלבול פגע בינגו. "בקרוב כולם כבר ישאלו 'מה לעזאזל הוא עושה בישראל'?", אמרו בחיפה בגאווה. שרי עצמו הצטנע: "אני שמח משני השערים, אבל יותר מכך שלקחנו את 3 הנקודות ומתרכז כבר במשחק הבא".

"המון אנשים מסתכלים רק על שערים, אבל גם כשלא כבשתי שיחקתי טוב", הוסיף ההולנדי, "אני חושב על הצלחת הקבוצה, ועכשיו רואים את האיכויות שלי עם הכיבושים. כפ"ס קבוצה טובה, אחרי השער הראשון היה לנו מזל עם הכרטיס האדום, וזה הביא לנו המון אנרגיות. הם קבוצה טובה ואני שמח על הניצחון".

למרות הניצחון, לא הכל ורוד. בעוד בלבול ריצה את האוהדים ושלח את ג'וש כהן לעמוד בין הקורות במקומו של גיא חיימוב, האנשים ביציע מצאו סיבה אחרת לשרוק בוז למאמן - הפעם על כך שהחליף את יאניק וילדסחוט ברז מאיר. אגב, גם השחקנים הופתעו מהמהלך נוכח העובדה שמאיר לא תורגל באימונים בתפקיד הקשר.

אנשים במועדון שמעו את הבוז לעבר המאמן - והגיבו בגיבוי מלא לאיש שעל הקווים: "מרקו בלבול מוביל את מכבי חיפה למקומות שהיא לא הייתה בהם הרבה מאוד זמן". ג'וש כהן, אגב, ימשיך לפתוח בשער גם מול הפועל תל אביב במחזור הבא.

כמו כן, במכבי חיפה שיבחו את גיא חיימוב וירדן שועה על כך שחגגו בסיום מול האוהדים, למרות שלא שותפו. "שחקנים צריכים לקחת דוגמא מההתנהלות הזו", החמיאו במועדון.

מנגד, מי שספג ביקורת הוא עאיד חבשי. הבלם, שנמצא עד עכשיו בעונה טובה, ביצע שתי טעויות שכמעט עלו לירוקים בשער. עם זאת, חבשי בשלב זה מועדף על פני עופרי ארד לצידו של טרנט סיינסברי במרכז ההגנה.