ברעננה כבר שוקלים שינוי במצבת הזרים

תסכול במועדון לאחר ההפסד לק"ש. הפתעה מניפויו של שוקר

גיל לוין
גיל לוין  27.10.19 - 08:53
תחילת כתבה

מד הלחץ בהפועל רעננה מתחיל לטפס לאחר שהקבוצה השיגה 6 נקודות בלבד מ-21 אפשריות. אמש (שבת) הקבוצה הפסידה 2:1 לעירוני ק"ש ורשמה משחק שישי ברציפות ללא ניצחון. הדרך חזרה מהעיר הצפונית הייתה שקטה במיוחד. תסכול היא אולי המילה הגדירה באופן המדויק ביותר את התחושות בשרון.

"לא משנה כמה אנחנו מתאמצים, איזה הכנות מנטאליות וטקטיות אנחנו עושים, אפילו משקיעים במלון ללילה כדי לנתק את השחקנים מהכל, ולמרות הכל, משהו לא עובד, לא מתחבר", אמרו בהנהלת המועדון. "ציפינו ליותר בתחילת העונה הזאת. אי אפשר להגיד שאין כבר מחשבות לינואר, בעיקר בגזרת הזרים", הוסיפו.

בינתיים, במועדון האדום מנסים להתנחם בכיבוש המדהים של עידן שמש, שעלה כמחליף ובעט וולה בחצי מספרת מרהיב בדרך לגול הראשון שלו העונה. בצוות המקצועי החמיאו: "זה שער שייזכר לעוד הרבה זמן. הוא קנה לעצמו הרבה נקודות זכות, ככה שמחכה למנחם כאב ראש חיובי". עם זאת, לא הכל ורוד, שכן שמש נפגע בברכו במהלך המשחק, אולם במועדון מעריכים כי לא מדובר בפציעה חמורה.

שמש עצמו הגיב בצניעות למחמאות. "מבאס שהשער הזה לא הביא לנו את הנקודות", שיתף, "זה מאוד מאכזב, המקום שלנו לא טוב בטבלה ונוסף לכל עכשיו ק"ש עברו אותנו. אני מקווה שבמשחקים הבאים נצליח להביא יותר נקודות".

בעניין אחר, בחדר ההלבשה הופתעו מהעובדה ששניר שוקר הודח מהסגל. על אף שהיה כשיר, קפטן הקבוצה סופר שבעה מחזורים מאז נכלל בסגל וגרוע מכך, לא רשם עדיין דקת משחק בליגת העל העונה. "זאת נראית כמו הוראה מלמעלה", אמרו חבריו לקבוצה, "הוא קפטן הקבוצה, לא מגיע לו יחס כזה", הוסיפו.