כפ"ס נגד השופטים: "זו הייתה הופעה מביכה"

טענו לקיפוח מול חיפה. אופיר חיים דווקא לא חיפש תירוצים

גיל לוין
גיל לוין  28.10.19 - 07:22
תחילת כתבה

תחושת תסכול גדולה בהפועל כפר סבא אחרי ההפסד 3:0 למכבי חיפה בשבת האחרונה. לאחר שצפו במשחק, יצאו אנשי המועדון בתחושה קשה כי קופחו על ידי צוות השיפוט ובראשו השופט איתן שמואלביץ', "זו הייתה הופעה מביכה", אמרו גורמים בכפ"ס, "הייתה תחושה שלא משנה מה נעשה, מול תצוגת שיפוט כזאת לא נצליח להתמודד".

במועדון מחו על כך שנגיעת יד ברורה של טרנט סיינסברי זכתה להתעלמות מצד שמואלביץ' וצוות ה-VAR, וכן טענו כי פנדל ברור לא נשרק לטובתם. מנגד, רטנו הירוקים מהשרון על כך שנענשו בחומרה עם הכרטיס אדום לחובתו של גרשון קופי, שתחילה ספג כרטיס צהוב והורחק רק לאחר התערבות של צוות ה-VAR.

"אם היו קוראים לנו מכבי תל אביב, היינו מקבלים פנדל ונשארים ב-11 שחקנים עד הסיום", אמרו במועדון. בתוך כך, בהנהלה מצפים בקוצר רוח לקראת פרסום החלטות הוועדה המקצועית של איגוד השופטים, בתקווה שהוועדה אכן תגבה את הקבוצה ותקרא את צוות השיפוט לבירור.

במקביל, אופיר חיים לא מחפש תירוצים. המאמן ביקר את שחקניו בעקבות ההפסד ואמר להם: "אין לי בעיה להפסיד, אבל לא כמו פראייר. השער הראשון שחטפנו הוא תוצאה ישירה של חוסר מחויבות. אני צריך אתכם יותר מרוכזים ומחויבים בדיוק ברגעים האלו. תרימו את הראש. שיחקנו כדורגל ואני מאמין בקבוצה הזאת".

טל מכלוף עדיין לא התאושש מהפציעה ולא לקח חלק באימון. עומר פדידה, ג'ניה ברקמן ונועם גמון נפצעו במהלך המשחק מול מכבי חיפה, אך שלושתם צפויים להתאושש בזמן למחזור הבא. היום זכו שחקני כפר סבא למנוחה וביום שלישי ישובו להתאמן לקראת עוד משחק לא פשוט, הפעם מול בית"ר ירושלים בטדי.

תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד את הקבוצה לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים במשחק נגד חיפה. הדיון ייערך ביום רביעי בשעה 17:00.