שמש צפוי לפתוח בחוד רעננה נגד מכבי ת"א

קורצקי מתכנן מהפכה והחמיא לחלוץ: "ככה עושים תנועה ברחבה"

גיל לוין
גיל לוין  31.10.19 - 09:28
תחילת כתבה

חודשיים חלפו מאז שהפועל רעננה רשמה את הניצחון היחיד שלה מאז החלה העונה. כעת, כשהיא צמודה לקו האדום עם שש נקודות בלבד מתוך 24 אפשריות, מחכה לה משוכה לא פשוטה כשתארח את האלופה מכבי תל אביב באצטדיון המושבה, במחזור התשיעי של הליגה.

ההפסד 2:1 לעירוני קריית שמונה במחזור האחרון גרם לתחושת תסכול גדולה, וגרם למנחם קורצקי להבין שהגיע הזמן לעשות שינוי גדול, והוא אכן מתכנן מהפכה בהרכב. "אין צורך להיכנס לפאניקה מהמצב", הרגיע המאמן את שחקניו, "אבל יחד עם זאת, אין ספק שדברים חייבים להשתנות".

בתוך כך, מסתמן כי יבוצעו בין שלושה לארבעה שינויים בהרכב, שרובם התקפיים. לאחר שעידן שמש כבש שער יפהפה במחזור האחרון, התגאה קורצקי בפני שחקניו: "ככה עושים תנועה ברחבה", ונראה שחלוץ יקבל את חולצת ההרכב על חשבונו של קייס גאנם.

אחרי תקופה ארוכה, נראה שגם יואב תומר צפוי לשוב ל-11, וייתכן ויוג'ין אנסה, שמאכזב בתקופה האחרונה, יהיה זה שיפנה את מקומו. באשר לאביחי ידין שנפגע בצלעות, הקשר אינו סובל מחבלה חמורה או שבר ויהיה כשיר למשחק. יחד עם זאת, המאמן מתלבט בנוגע למרכז השדה בין בן בנימין, דיויין נאה ובן סביר.

מנחם קורצקי אמר לפני לפני המשחק: "ציפינו לתוצאה אחרת מול קריית שמונה, באנו במטרה לנצח - לצערי חטפנו שני שערים שהכריעו, אבל זה כבר מאחורינו. יש לנו משחק קשה מאוד בשבת מול מכבי תל אביב, הקבוצה הכי טובה בליגה, קבוצה שעדיין לא ספגה, אבל עדיין, אנחנו במצב שאסור לנו לוותר על אף משחק. נתכונן כמו שצריך, מבחינתנו זה משחק ביתי ונעשה הכל כדי לנצח. עשינו את ההתאמות לפני מכבי, נבוא מוכנים למשחק בתקווה ובאמונה שנוציא תוצאה טובה".