"אין מישהו שמכיר את אבוקסיס כמו גוטמן"

חדרה תפגוש את בני יהודה בשבת, לבאבידי בתמונת ההרכב. חדרה מבקשת לרשום שוער במקום אוחיון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  31.10.19 - 11:14

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הפועל חדרה, שפתחה טוב את העונה, תארח בשבת את בני יהודה. הקבוצה של אורי גוטמן מחזיקה ברשם מרשים של שישה משחקים ללא הפסד, בניגוד לציפיות.

בשבת גוטמן יפגוש את מי שהעניק לו את הצ'אנס בליגת העל בתור עוזרו, יוסי אבוקסיס. בחדרה אמרו השבוע: "אין מישהו שמכיר את יוסי אבוקסיס טוב יותר מגוטמן, נקווה שזה יסייע לנו בשבת".

חדרה מגיעה למשחק הזה ללא שני שחקנים משמעותיים. הקפטן מנשה זלקה ואליאל פרץ, שצפויים לשוב לכשירות רק לאחר הפגרה. הפציעות גרמו לגוטמן למספר התלבטויות.

בשל העובדה שבני יהודה משחקת בקביעות עם שלושה בלמים, ייתכן כי גם גוטמן יעדיף לעבות את מרכז ההגנה. במקרה כזה, חגי גולדנברג עשוי לפתוח לצדם של ויסאם רבאח וג'ונתן סיסה, כשדיא לבאבידי יפתח לראשונה בהרכב מזה יותר כחצי שנה.

הקשר דניאל סולומון שפתח בשני משחקים, נמצא גם הוא בתמונת ההרכב. בחודשיים האחרונים הוא שיחק 41 דקות בלבד, אך בעקבות היעדרותם של זלקה ופרץ הוא עשוי לקבל הזדמנות.

בחדרה לא הייתה שביעות רצון מהיכולת במשחק נגד סקציה נס ציונה. שחקן בקבוצה: "לא היינו במיטבנו, אבל חשוב גם ביכולת הזאת לא להפסיד. עדיף לתקן ליקויים לאחר תוצאת תיקו ולא לאחר הפסד".

כפי שפורסם כבר בערוץ הספורט, בעקבות פציעתו של חביב אוחיון, פנתה חדרה פנתה לנשיאות בית הדין העליון של ההתאחדות בבקשה לפנים משורת הדין לרשום שוער חדש שלא במסגרת חלון ההעברות. כזכור, שוערה של חדרה נפצע קשה בצווארו ובגבו בערב יום הכיפורים, והוא עדיין מאושפז בבית החולים תל השומר (בשיקום).

באמצעות עורכי הדין אלדד אהרוני ושחר גרינברג, ציינה הקבוצה כי אומנם הבקשה "נטולה עילה משפטית מקובלת", אבל מתבססת על תקדים דומה משנת 1999, כאשר שוער מכבי חיפה יהודה בוארון נפצע קשה בתאונת דרכים, ובאופ"א אישרו לירוקים לרשום את השוער אייל וקראט במקומו, וזאת למרות חלון ההעברות הסגור ומועד הרישום שהסתיים עוד בטרם הגשת הבקשה.