שינויים בהגנת נס ציונה לקראת אשדוד

אטו יירד לספסל, דוטארי יחזור. תורג'מן: "הקבוצות שוות"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.11.19 - 11:48
תחילת כתבה

אחרי שמונה מחזורים עקרים, סקציה נס ציונה מחפשת ניצחון ליגה ראשון. ביום ראשון היא תפגוש את מ.ס. אשדוד, מפגש שיהיה מעניין עבור המאמן, עמיר תורג'מן: תהיה הפעם הראשונה שהוא פוגש את האקסית מאז עזב אותה באפריל 2018. בנוסף, מדובר גם בחזרה של תורג'מן הביתה, שכן הוא גדל כשחקן בשורותיה של עירוני המקומית (ואף שיחק איתה בליגה הבכירה).

לקראת המשחק, אמר תורג'מן: "שתי הקבוצות שוות. נבוא מוכנים למגרש קשה, נעשה הכל כדי סוף סוף לנצח. מול הפועל חדרה עשינו תוצאה לא רעה אבל לא מספקת".

בנושא אחר, נס ציונה זכתה להגרלה קשה מאוד בסיבוב ח' של גביע המדינה, כשתפגוש את מכבי חיפה בסמי עופר. תורג'מן התייחס להגרלה: "זה אחד המשחקים הכי קשים. כרגע אנחנו מתעסקים בליגה וכשיגיע הזמן נבוא מוכנים". בשל שזרוע החורף באיצטדיון העירוני, הקבוצה מתאמנת במגרש האימונים הסמוך. על מנת לשפר את האווירה, הקבוצה קיימה אמש ארוחת גיבוש.

תמונת ההרכב של תורג'מן לקראת המשחק ביום ראשון תתבהר בקרוב. מסתמן כי המאמן לא יהסס ויבצע שינוי בחלק ההגנתי, לאחר שבשלושת המשחקים האחרונים הקבוצה ספגה לא פחות מתשעה שערים. רומריק אטו עשוי לאבד את מקומו, כשפרנסיסקו דוטארי ישוב להרכב. במידה ותורג'מן יעשה שינוי זה, נועם כהן יוסט לעמדת הקיצוני הימני.