"צריך להתחיל לנצח לפני שהליגה תברח לנו"

שטיין ומאזו צפויים לפתוח בחוד של נס ציונה מול אשדוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.11.19 - 14:09
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה מחפשת ניצחון בכורה בליגת העל. יחד עם הפועל עפולה הן היחידות שטרם ניצחו בשתי הליגות הבכירות. מחר (ראשון) יפגשו הכתומים את מ.ס. אשדוד בתקווה לצאת לדרך חדשה.

במועדון אמרו: "אנחנו צריכים להתחיל לנצח לפני שיהיה מאוחר מדי והליגה תברח. ניצחון ישרה ביטחון על השחקנים ועל המערכת כולה ויסייע ביציאה לדרך חדשה".

למרות הבעיות הקשות בחוליית ההגנה (17 שערי חובה), נראה כי עמיר תורג'מן לא מתכנן שינויים מרחיקי לכת ב-11 שלו. למאמן שתי התלבטויות בעמדת המגן הימני ובמרכז ההגנה. במשחקים האחרונים רומריק אטו קיבל את הצ'אנס, אך אכזב ונועם כהן עשוי לתפוס את מקומו.

תורג'מן, שאימן את אשדוד לפני שתי עונות, מעריך מאד את היריבה שנמצאת בחלק העליון של הטבלה ומרבה לכבוש שערים. המאמן קיים אסיפות וידאו והזהיר מהחלק הקדמי המהיר וכן ביקש לא לאפשר לשלומי אזולאי להיות חופשי.

בחלק הקדמי ימשיך הקפטן רז שטיין לקבל את הקרדיט, לאחר שהצטיין במשחק נגד חדרה אותו סיים עם שער ובישול. לצדו יפתח מוסא מאזו, שכבש את שער הבכורה שלו.

הרכב משוער: עומרי גלזר; רומריק אטו (נועם כהן), דרייס וויטנס, נועם כהן (פרנסיסקו דוטארי), איתי עוזרי; רז נחמיאס, שי אליאס, סביין לילאיי, סייקו טורה; רז שטיין ומוסא מאזו.