בית"ר עשויה להאריך את חוזהו של אדרי

החלוץ זכה למחמאות: "יצא מלוע של תותח". קינדה ייעדר מול מכבי חיפה בשל צהובים

תומר לוי
תומר לוי  03.11.19 - 06:56
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים מתחברת ככל שהעונה הולכת מתקדמת. הירושלמים אמנם לא הרשימו, אך השיגו אמש (שבת) ניצחון דחוק - 0:1 על הפועל כפ"ס שהיה לניצחון בכורה העונה באצטדיון טדי, במסגרת הליגה.

עיקר המחמאות הורעפו על שלום אדרי. החלוץ שהגיע ממ.ס טירה בקיץ האחרון עלה מהספסל והבקיע את שער הניצחון, כאשר שחקנים אמרו עליו: "הוא מתאמן הכי קשה. זה לא פשוט לעשות את המעבר לליגת העל אחרי שלוש שנים בליגה א'. צריך הרבה סבלנות. הוא יצא כאילו מלוע של תותח".

לערוץ הספורט נודע כי בית"ר עשויה להאריך את החוזה של אדרי לאור היכולת הטובה וההשקעה באימונים. כובש שער הניצחון אתמול עשוי אף לפתוח מול מכבי חיפה במקומו של גדי קינדה, שייעדר עקב צבירה של חמישה כרטיסים צהובים. גם פרדי פלומן, אופיר קריאף ועידן ורד ייעדרו מהמשחק החשוב בסמי עופר. מי שעוד עשוי לקבל הארכת חוזה הוא תמיר עדי.

שחקנים בבית"ר ניסו לשמור על קור רוח ולא להיכנס לאופוריה שתוביל לשאננות: "ארבעה ניצחונות רצופים בליגה זה מאד יפה, אבל לכולם ברור שיש מלחמת עולם ביום ראשון נגד חיפה בסמי עופר. ניצחון שם ואנחנו חזק בצמרת הגבוהה, איפה שכולם רוצים שנהיה".

רוני לוי, שהגיע מעט חולה למשחק, זכה גם הוא לפרגון במועדון. "הוא הימר כדי לנצח את המשחק כשהוציא את עדי והכניס את וארן, וזה השתלם לו. הסגל מצטמצם קצת בגלל פציעות אבל רוני מנווט יפה את הקבוצה וראוי למחמאות", אמרו גורמים בקבוצה. גם טל בן חיים, שלא שיחק תקופה ארוכה, קיבל מחמאות.

עם זאת, בבית"ר מודעים לחוסר ניצול המצבים בהתקפה. "הליך קבלת ההחלטות בחלק האחרון לא מספיק טוב ולכן אנחנו מחמיצים הרבה. חייבים להיות יותר מדויקים ואיכותיים במהלכים החשובים. מצד שני, יכולנו גם לא להבקיע, בסוף וזה היה יוצר לחץ מטורף".

הדפס