ביקורת על קורצקי: "למה שמש לא פתח?"

רעננה הסתבכה לאחר עוד הפסד. מחמאות לקלימקין וקונה

גיל לוין
גיל לוין  03.11.19 - 06:52
תחילת כתבה

הפועל רעננה ממשיכה להסתבך. עם הפסד נוסף למאזן, הפעם 2:0 מול מכבי ת"א, הקבוצה של מנחם קורצקי מוצאת את עצמה עם שש נקודות בתשעה מחזורים, כשהיא צוללת מתחת לקו האדום. בשרון לא הופתעו: "מכבי זאת רמה אחרת".

בתוך כך, בקבוצה מרגישים שיש צורך בשינוי. כזכור, המאמן שקל לבצע בין שלושה לארבעה שינויים בהשוואה להרכב שפתח בהפסד לעירוני ק"ש, אך לבסוף עשה שני שינויים קלים בלבד - אחד מהם כפוי - כשהציב את שון קלימקין הצעיר על מקומו של אביחי ידין שנגרע מהסגל בעקבות פציעה.

ברעננה הופתעו מההחלטה של המאמן שלא לפתוח עם עידן שמש שכבש שער יפהפה ממספרת במשחק האחרון ושחקנים בקבוצה ביקרו: "לספסל שחקן אחרי שער כזה? זה מייצר מרמור. איפה התחרותיות הבריאה?".

מנגד, מי שזכו למחמאות היו שון קלימקין, הבלם בן ה-20, שמתגלה כאחד השחקנים המעניינים שצמחו במחלקת הנוער בשרון: "הוא יהיה האקזיט הבא שלנו", אמרו עליו במועדון. גם יאיא קונה שרשם הופעת בכורה בליגת העל ועלה כמחליף לרבע שעה בלבד זכה למילים חמות: "יש בו משהו מיוחד, לא טעינו איתו. הוא בסך הכל ילד וזקוק לקצת זמן".

במחזור הבא מחכה לרעננה קרב מול מכבי נתניה, משחק שהגדירו ברעננה כצומת דרכים. למרות זאת, עדי נמני שגדל בנתניה לא נשמע מודאג: "אין לי חשש. אני מאמין באמונה שלמה שנביא נקודות ונישאר בליגה. מכבי נתניה קרובה לליבי, אבל ארצה לנצח אותה בשבת. אחרי זה מאחל בהצלחה. שיסתדרו בליגה, לא על חשבוננו".