מחפשת ניצחון בנרות. 19:00: הסקציה באשדוד

ניצחון הבכורה של תורג'מן יגיע מול האקסית? טורה ב-11

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.11.19 - 07:41
תחילת כתבה

11 חודשים עברו מאז שעמיר תורג'מן טעם ניצחון. באותה עת הוא אימן את בני סכנין. הערב (ראשון) הוא ינסה להשיג שלוש נקודות בפעם הראשונה עבור סקציה נס ציונה, שתפגוש את מ.ס. אשדוד.

אשדוד הייתה התחנה הראשונה של תורג'מן כמאמן ראשי בליגת העל. הערב הוא ינסה לעשות היסטוריה ולהיות המאמן שמשיג ניצחון עבור העולה החדשה בליגת העל לאחר יותר מ-51 שנה. המאמן הזהיר את שחקניו משלומי אזולאי הדומיננטי מאד במשחק ההתקפה של אשדוד, וכן משגיב יחזקאל שבפעולה אישית יכול להכריע התמודדויות.

לתורג'מן היו מספר התלבטויות בחלק האחורי של הכתומים, אך נראה שרומריק אטו ימשיך לקבל את חולצת ההרכב, למרות האכזבה ממנו. המתאזרח הארגנטינאי, פרנסיסקו דוטארי, שלא פתח נגד הפועל חדרה, נמצא בתמונת ההרכב.

מעבר לכך נראה כי האיש על הקווים ימשיך לתת את הקרדיט להרכב ששיחק נגד חדרה. שי אליאס, סביין לילאיי וסייקו טורה יפתחו בקישור. אלעד שחף ישוב לסגל, לאחר שבשבוע שעבר מצא עצמו ביציע. רז שטיין ומוסא מאזו, שכבשו במשחק האחרון, יפתחו בחוד, בעוד דייויד בויסן ימתין על הספסל. הדני-יהודי לא שיחק כבר קרוב לחודש וחצי ומחכה להזדמנות שלו.

הרכב משוער: עומרי גלזר; רומריק אטו, נועם כהן (פרנסיסקו דוטארי), דרייס וויטנס, איתי עוזרי; רז נחמיאס, סביין לילאיי, שי אליאס, סייקו טורה; רז שטיין ומוסא מאזו.

הדפס