רוני אוואט: "אנחנו צריכים ללמוד איך להרוג משחקים"

מאמן אשדוד: "חילקנו לנס ציונה מתנה". תורג'מן: "אנחנו בדרך הנכונה"

גיל לוין
גיל לוין  03.11.19 - 21:43
תחילת כתבה

בתום משחק קצבי ומעניין, מ.ס. אשדוד וסקציה נס ציונה סיימו הערב (ראשון) ב-2:2 במסגרת המחזור התשיעי של ליגת העל. נס ציונה אמנם לא הצליחה להשיג ניצחון בכורה העונה בליגה בי"א, אבל מוסא מאזו שהצטיין הצליח להשיג לה נקודה אחרי שהשלים צמד עם שער שוויון מאוחר (84). עוד לפני כן, שלומי אזולאי דאג למהפך עבור הקבוצה המקומית כשבישל למוחמד כנעאן (51) וכבש בעצמו (68), אבל זה לא הספיק לקבוצה המקומית, שירדה לחדרי ההלבשה לקול שריקות הבוז של האוהדים.

רוני אוואט לא רצה להתייחס לשריקות הבוז של הקהל ואמר בסיום: "אנחנו צריכים להתייחס למשחק, ולא למסביב. אנחנו מאוכזבים, אבל ריאליים. לא הגיע לנו לנצח, כי החצי הראשון שלנו היה קטסטרופלי. עשינו חילופים, הפכנו, הובלנו במשחק פחות טוב שלנו, אבל חילקנו לנס ציונה מתנה בשער השני שלה. אנחנו צריכים ללמוד איך להרוג משחקים, והיינו צריכים למצוא את הדרך לצאת עם ניצחון".

המאמן נשאל מה לא עבד היום וניסה להסביר: "אני לא חושב שמשהו לא עבד, במשחק הקודם שיחקנו טוב וספגנו באותן דקות. אנחנו משלמים מחיר על דברים מסוימים ברמת משחק ההגנה. נצטרך לשפר דברים, כמו למשל את הקלות בה אנחנו סופגים, אבל לא נסטה מהדרך ונמשיך לשחק כדורגל התקפי".

מאמן נס ציונה, עמיר תורג'מן, נשאל מה הייתה הסיבה לירידה ביכולת במחצית השנייה וענה: "אני יודע מה הסיבה, אבל לא אדבר עליה. אנחנו קבוצה בהתהוות. אנונ צריכים לא להילחץ ולהמשיך באותה הדרך. אשדוד השתלטה על המשחק בצורה חכמה. נלחצנו אחרי שער היתרון, אבל אני בטוח שאם נמשיך להתקדם גם ננצח משחקים. זה לא הספיק לניצחון היום, אבל אם יצאנו מאוכזבים מאשדוד, זה אומר שאנחנו בדרך הנכונה".

רז שטיין, שבישל, לא התנחם בהישג האישי וביכולת הטובה שלו: "אני מאוד מאוכזב, כי הקבוצה צריכה לנצח. בדיוק כמו במשחק הקודם, גם היום הגיע לנו יותר. היינו עדיפים ברוב שלבי המשחק, אבל כדור נייח שספגנו הכניס אותנו למערבולת. נרים את הראש ונמשיך הלאה. באר שבע במחזור הבא? רואים שאנחנו קבוצה שרצה, עובדת ולא מתייאשת. לא באנו להתבטל וגם החמצנו פנדל היום באחד מהמגרשים הקשים בליגה. נגד באר שבע נשחק בבית. אנחנו נתכונן כמו שצריך, נתאושש, ואני מאמין שנוכל לעשות טובה תוצאה".