"יותר טובים מהפועל ת"א. חייבים לחזור עם הניצחון"

מכבי חיפה תנסה להיצמד הערב למכבי ת"א והפועל ב"ש. ארד צפוי לפתוח במרכז ההגנה, וילדסחוט ימשיך ב-11. בעקבות מידע מודיעיני, בלשים סמויים יישבו בתוך הקהל הירוק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.11.19 - 10:24
תחילת כתבה

לפחות על הנייר, מכבי חיפה היא פייבוריטית ברורה במשחק הערב (שני, 20:15, שידור ב-5SPORT) בבלומפילד מול הפועל תל אביב. למרות זאת, המשחקים בין הקבוצות לאורך השנים תמיד היו מעניינים, מותחים ולא תמיד הסתיימו כשידה של הקבוצה העדיפה הייתה על העליונה.

במועדון הירוק משוכנעים שהלחץ הוא דווקא על הפועל ת"א, שמשחקת בבית ומול האוהדים שלה. הקבוצה יצאה הבוקר לבית מלון, ומשם תגיע ישירות לבלומפילד. המאמן מרקו בלבול צפוי להמשיך עם יאניק וילדסחוט בכנף, בעוד עופרי ארד יפתח במרכז ההגנה לצידו של טרנט סיינסבורי.

בלבול קיבל החלטה שרז מאיר לא ישחק יותר כמגן, ובאימונים האחרונים הוא מתופקד כשחקן אגף. באימון אתמול תרגל בלבול את ז'אנדו פוקס במקומו של נטע לביא, אבל ברור שמדובר בתרגיל הטעיה והקפטן כמובן ישחק בקישור לצידו של יובל אשכנזי.

מאמן הנבחרת אנדי הרצוג יגיע כדי לעקוב אחרי סאן מנחם, נטע לביא ודולב חזיזה שזומנו למשחקים האחרונים מול אוסטריה ולטביה, כשלפחות שניים מהם מיועדים לקבל זימון גם למשחקים הקרובים מול פולין ומקדוניה הצפונית.

"אנחנו יותר טובים מהפועל תל אביב, חייבים לחזור עם ניצחון", אמרו במועדון. בחיפה יודעים שאיבוד נקודות ירחיק אותם ממכבי תל אביב ומהפועל באר שבע, ובעיקר מבינים שניצחון הערב יגרום לסמי עופר להתמלא במשחק הבא מול בית"ר ירושלים.

כ-7,000 אוהדים ירוקים יגיעו לבלומפילד כשבלשים סמויים יישבו בתוך הקהל הירוק בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידי המשטרה.

הרכב משוער: ג'וש כהן, ארנסט מאבוקה, טרנט סיינסבורי, עופרי ארד, סאן מנחם, נטע לביא, יובל אשכנזי, דולב חזיזה, יאניק וילדסחוט, צ'ארון שרי, ניקיטה רוקאביציה.