תורג'מן: "צריך לשפר את משחק ההגנה"

רגשות מעורבים בנס ציונה אחרי אשדוד. מחמאות לאליאס

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.11.19 - 13:51
תחילת כתבה

כשהיא במקום האחרון בטבלה, סקציה נס ציונה מתכוננת למשחק נגד הפועל באר שבע בשבת. במועדון יצאו עם תחושות מעורבות לאחר התיקו 2:2 נגד מ.ס. אשדוד. בקבוצה הרגישו שהיו ראויים לניצחון, אך מנגד רשמו משחק שני ללא הפסד ונותרו מתחת לקו האדום.

עמיר תורג'מן היה שבע רצון מהיכולת, אך גם העביר ביקורת על משחק ההגנה: "אנחנו צריכים לדעת לנצח משחקים מהסוג הזה. יש שיפור ביכולת, אבל אני רוצה לשפר את משחק ההגנה. יצאתי מרוצה מהרבה דברים ואנחנו נטפל במה שצריך".

במועדון מרוצים מיכולתו של הבלם הבלגי, דרייס וויטנס, אך עד כה לא נמצאה השלישייה שתתן לתורג'מן את השקט בחלק האחורי ויתכן שיהיו שינויים לקראת ב"ש. בנוסף, במועדון החמיאו לקשר הרכש מהפועל תל אביב, שי אליאס, שסחט פנדל מול אשדוד ואף היה קרוב להבקיע: "מזל שהפועל תל אביב לא נתנו לו צ'אנס העונה, אחרת הוא לא היה פה", אמרו בנס ציונה.

המגן רומריק אטו התייחס למשחק האחרון: ״אמנם לא ניצחנו, אבל אין ספק שהקבוצה הייתה שם עד הסוף. אנחנו מחזירים בהדרגה את הביטחון שלנו״. לפני ב"ש הוסיף: ״צפוי לנו משחק לא קל, אבל תמיד נעלה עם אותה המטרה - ניצחון, ובכדורגל שום דבר אינו בלתי אפשרי״.