זבידאת כשיר. הררה התבקש למצוא קבוצה

לראשונה העונה, נתניה בהרכב מלא לקראת רעננה. אברהם חוזר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  07.11.19 - 09:15

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

בשל שזרוע במתחם האימונים, מכבי נתניה החלה להתאמן במגרשים בבת חפר. השחקנים מספרים כי המשטח לא טוב אבל מצד שני, בהיעדר מגרש אחר, הם נאלצים לנדוד לשם. "זו לא השנה הראשונה שאנחנו שם" אמר אחד השחקנים, "מצב המשטח לא יהווה תירוץ לקראת המשחק בשבת נגד הפועל רעננה".

למרות המצב בטבלה, השחקנים מספרים על אווירה טובה באימונים ואמונה גדולה של כולם שניתן לצאת לדרך חדשה כבר במשחק הקרוב. המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה יקבלו החלטה לגבי ההרכב רק מחר כשנכון להבוקר ישנה עוד התלבטות.

הבשורה החיובית היא חזרתם של מוחמד זבידאת ואביב אברהם לאימונים מלאים כשהמגן הימני אף עשוי לפתוח על חשבונו של ויקי כחלון. זבידאת שפרק את כתפו ואברהם שקרע את השריר יוסיפו עוד מימד של עומק לסגל. רוי קורין שלא מורשה לחזור להתאמן אחרי זעזוע מוח שעבר ימשיך להיעדר.

נתניה תקבל בחזרה במשחק העונה מבחינתה בשבת את הקפטן אלמוג כהן והקשר רועי קהת שהורחקו בהפסד למ.ס. אשדוד, ולא התלבשו מול הפועל ב"ש. "זה שבוע ראשון שאנחנו מתאמנים כמעט עם כל הסגל. זה הזוי" אמרו בקבוצה.

פאטוס בצ'יראי שלא פתח מול הפועל ב"ש ישוב ל-11, כשיונס מלדה ורון אשכנזי צפויים לרדת לספסל וייתכן שגם סתיו פיניש. סוכנו של בורחה הררה קיבל מסר למצוא למגן קבוצה בינואר אחרי שהמגן השמאלי הספרדי שהגיע בקיץ לא הרשים בהזדמנויות שקיבלו והוחלט לשחררו בחלון ההעברות הקרוב.