רוני לוי לשחקני בית"ר י-ם: "היכולת הזו לא תספיק"

המאמן ערך אסיפה נוקבת לקראת חיפה: "יש לנו עוד הרבה עבודה". אחרי שער הנצחון מול הפועל כפ"ס, אדרי עשוי לפתוח ב-11 של הירושלמים. כל הכרטיסים לאוהדי הקבוצה אזלו

תומר לוי
תומר לוי  07.11.19 - 10:30
תחילת כתבה

אחרי השער ההרואי שכבש מול הפועל כפר סבא במחזור האחרון, שלום אדרי חזק בתמונת ההרכב של רוני לוי למשחק מול מכבי חיפה ביום ראשון על חשבון גדי קינדה המוצהב. בבית"ר ירושלים יודעים: "ניצחון על חיפה ואנחנו בצמרת הגבוהה. אנחנו מאד רוצים להיות שם וראויים לכך". ובהתאם לאווירה, כל הכרטיסים המיועדים לאוהדי בית"ר ביציעי סמי עופר אזלו.

עם זאת, המאמן רוני לוי הקפיד להחזיר את השחקנים לקרקע. לוי ערך עם השחקנים אסיפת וידאו, בה הקרין להם קטעים מהמשחק האחרון, והבהיר להם: "היכולת הזו לא תספיק בהמשך. לא בהתקפה ולא בהגנה, יש לנו עוד הרבה עבודה".

בינתיים, במועדון קיבלו חדשות יחסית מעודדות. החלוץ פרדי פלומן ערך אתמול (רביעי) אימון מלא, אך עדיין לא כשיר במאת האחוזים. ההערכה היא שגם אם יהיה כשיר, יהיה קיים ספק אם יפתח בהרכב להתמודדות הקרובה, אך הוא כנראה יהיה בסגל של הקבוצה. כמו כן, גם לוי גארסיה חזר לאימונים מלאים, ובגזרה של עידן ורד, בדיקת מיפוי העצמות שלו יצאה תקינה. הקשר הישראלי ימשיך לקבל אנטביוטיקה עד שהזיהום ברגל יעבור סופית.